Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Леле со Фулам ќе биде жестоко.Опасен тим се тие коа треба да играат против најдобрите али нашите се во феноменална форма и очекувам победа.Лани мислам дека ги победивме 0-2.
И не се замарајте со Манчестер,најбитно е ние да победиме денес.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе ајде Фулам не ќе победат два фаворити едно по друго, само ме плаши терминот стално се тресам ко ќе играт во 18 30. И само да не изведува Бенитез нешто да се чува за в среда па со Лукас и Ел жар прв тим.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Јас пак мислам дека Лукас ќе игра прва постава заедно со Алонсо. А не ми се верва сеа до толку да не му дојди умот на Рафа, па да експериментира со Нгог или Ел Жар денес, на утакмицата која можи да ја реши цела сезона.

Kако шо реков, Лукас игра прва постава. Само ме изненади то шо Досена ќе игра лево крило, а Инсуа лев бек.

The Reds XI in full is: Reina, Arbeloa, Insua, Carragher, Skrtel, Lucas, Alonso, Kuyt, Dossena, Torres, Gerrard. Subs: Cavalieri, Agger, Ngog, Riera, Benayoun, Babel, Mascherano.

http://www.justin.tv/psn4x

Ако му се гледа на некој.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Aман бе немате ич среќа не ве сака топката никако да влезе во голот ама ај има време ако продолжите со ваква игра победа не ви бега.:)
Добар шут беше на Алонсо пречката...:)
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Леелееееее,не ми се верува што све утнавме:tapp: Ама ако вака продужиме мора да влезе у гол,па 100 шанси имавме у курац,ама како играат играчиве не е нормално,во многу добра форма се.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
ЧЕТИРИ стативи досега. На крај, вика коментаторот, Ливерпул створи шанси за да добие 3 или 4 натпревари, а не даде ниеден гол:tapp:. Btw, мора измена на полувреме, Досена аут, Риера нека влегва или Бабел. По крило има да растурат кој и да влези. Досена е многу монотон некако, не е баш подвижен.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Леле изгледа пак ќе треба да се тресам до крај, не оди на арно ко ќе промаршуваш.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ако испадне овој натпревар како и сите во кои расцепувавме а гол не дадовме ќе си апнам од газот
 

D_T

Чорбаџи Димко
Член од
8 март 2009
Мислења
2.119
Поени од реакции
1.571
Момци, ај некој линк со пренос...
на www.atdhe.net/ ја закочи утакмицата :salut:
 
T

the Carpenter

Гостин
Aj мора да треснеме еден гол барем. Ајде Кујт Кујт Кујт
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Леле,0-0 што е ова бе.
1-0
тоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Уф уф мераци, две минути пред крај :). Честито победа
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom