A
Поени од реакции
66

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • zavisi za koja ekipa. jacina sansi za plej of itn. ja go plativ 99 dolara za 3 sezoni, a koga igraat porano gi gleam na rabota. Imam igracnica so ps3 i internet im imam zakaceno i zaglavuvam u ducan do 5. Plazma tv + nba + hd = seks :)
  М
  Да не дозна случајно за карти дали ќе има ?
  Се имаш друго исчистено? Супер си... Иначе од СК сум, ај ќе ти го пишам преку пп името зашто има премногу напорни луѓе :)
  И ај види на економски што поставив прашањето дали знаеш...
  2ра група беше?
  И јас мислам дека поминав супер, иако решавав 4 саати али мислам дека вредеше... Ако останеш за во август кажи ми да сликам некои тестови што имам дома да ти пратам...
  Иначе Драган е добар, не ми се верува дека ќе направи нешто, мада ако дознае Славе сте го јаделе:toe:
  А што е тоа од либро на крај? Јас неам такво нешто, мене на прв колоквиум ми ја земаа таблицата сеа не ризикував...
  Колега се надевам добро ми ја реши задачата што те прашував зашто за некое чудо баш таа ми се падна, ја пак не ја научив и не ми текнуваше баш дали беше под д) одговорот, и на крај ја погодив...
  Ти како помина на испитов?
  абе немој не ме нервирај сега .....бтв на кој факултет си???? скопје беше нели????
  Ааа ме утепа со 4тава тема, ја скокнав нејзе, тешка ми е за учење... Не можам никако да ја сфатам... Иначе задачата ми е од некои си тестови, али ги немам во компјутер да ти ги пратам, мислам дека се од Либро али не сум сигурен ми ги дадоа...
  Колега не треба да се вежбаат задачите статистика од последната глава... Иначе ви го земавме Рафа а? (колку што можам да видам за Ливерпул си)
  Абе жив ли си????те нема никаде.....ние од тебе чекаме коментар,некаква идеја ....треба ти како најстар да ни дадеш пример како низ овие тешки времиња...ајде поз
  Леле... Избришав пораките сите шо ми беа пратени... Ај ако можеш препрати ми ја пак ...
  Речиси сигурно, 90 %, само дали у средина место Гатузо, дали у напад ако не стартува Пато
  Па толку беше уверен у својот тим и ми даде 7 разлика хендикеп, 7 разлика и испод моја кладба, победа на кливленд од 8 и нагоре негова кладба

  99-92 :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom