Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

skopje11

И ја би тата , ово радио!!
Член од
3 јуни 2011
Мислења
147
Поени од реакции
36
хахахха нашиот Јованович погоди за андерлехт! инаку не е толку слаб јованович колку што пцовки и колнења доби од нас фановите на Ливерпоол :D сепак таа е ...

и да темата мозе да се отвори уште после ... нема потреба да чекаме Арсенал!
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.539
Поени од реакции
11.398
Е па еве 1000та страна ја истеравме. Време е за нова тема тоа ќе го средиме малку покасно. Изгледа уште вечерва ќе треба. Само да ве информирам дека нашите U19 изгубиле од Бенфика со 3-0
И имам една радосна вест.
Набил ел Жар оди во Леванте! Па изгледа се куртуливме од него со среќа нека му е. Ајде сега Деген и Поулсен по него и супер сме.
--- надополнето: Aug 18, 2011 9:02 PM ---
И уште нешто. Би ве замолил сите да не коментирате ништо до сабајле кај 4-5 часот. Значи ако имате уште нешто пишете сега до кај 1 часот. После тоа ќе се одјавиме од оваа тема и да нема веќе коментари овде. А за новата додека не се среди ништо да не сте напишале :D Откако јас ќе искоментирам тогаш ќе можите и вие да коментирате :D:D
 
Г

Гучи

Гостин
Е па еве 1000та страна ја истеравме. Време е за нова тема тоа ќе го средиме малку покасно. Изгледа уште вечерва ќе треба. Само да ве информирам дека нашите U19 изгубиле од Бенфика со 3-0
И имам една радосна вест.
Набил ел Жар оди во Леванте! Па изгледа се куртуливме од него со среќа нека му е. Ајде сега Деген и Поулсен по него и супер сме.
--- надополнето: Aug 18, 2011 9:02 PM ---
И уште нешто. Би ве замолил сите да не коментирате ништо до сабајле кај 4-5 часот. Значи ако имате уште нешто пишете сега до кај 1 часот. После тоа ќе се одјавиме од оваа тема и да нема веќе коментари овде. А за новата додека не се среди ништо да не сте напишале :D Откако јас ќе искоментирам тогаш ќе можите и вие да коментирате :D:D
Оставете линк од новата тука.
 

KESKOO

Форум зависник
Член од
13 март 2010
Мислења
178
Поени од реакции
3
Е па еве 1000та страна ја истеравме. Време е за нова тема тоа ќе го средиме малку покасно. Изгледа уште вечерва ќе треба. Само да ве информирам дека нашите U19 изгубиле од Бенфика со 3-0
И имам една радосна вест.
Набил ел Жар оди во Леванте! Па изгледа се куртуливме од него со среќа нека му е. Ајде сега Деген и Поулсен по него и супер сме.
--- надополнето: Aug 18, 2011 9:02 PM ---
И уште нешто. Би ве замолил сите да не коментирате ништо до сабајле кај 4-5 часот. Значи ако имате уште нешто пишете сега до кај 1 часот. После тоа ќе се одјавиме од оваа тема и да нема веќе коментари овде. А за новата додека не се среди ништо да не сте напишале :D Откако јас ќе искоментирам тогаш ќе можите и вие да коментирате :D:D
Разбирам претседателе :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.539
Поени од реакции
11.398
Е па драги мои навивачи и навивачки ( послабо ) на Ливерпул дојде време да се затвори темата. Ова беше долга и историска тема отворена на 7ми Декември 2005 и после скоро 6 години, 1000 страни и 14 990 мислења ( ова ќе е 14 991 ) денес на 19 Август 2011 дојде време да се затвори. Годината на отворање 2005 ме потсеќа на 5тата титула во ЛШ а датумов на затворање - 19 ме потсеќа на 19тата титула во ПЛ која треба да ја освоиме :D
Се што се случуваше со фудбалскиот клуб Ливерпул во изминативе 6 години е тука, на темава. Радост,тага,смеење,плачење,кавги,офтопици,нормални дискусии, експлозии.....имаше се и сешто.Единствено ми е жал што темава не беше отворена неколку месеци порано па да видиме какви ќе беа реакциите после чудото во Истанбул. Како и да е.....да не должам многу: Добивме нови газди, нов менаџер т.е се врати Кралот Кени Далглиш, нова управа, нови помошници итн, нови играчи, нов спонзор, наскоро ќе имаме нов производител на спортската опрема а веројатно и нов стадион. Па затоа и ќе отвориме нова тема, тема која ќе преставува и еден нов почеток за Ливерпул. Почеток на една нова ера која се надеваме ќе биде успешна и повторно ќе владееме со светот. Тука ќе се одјавиме од темата и многу брзо ќе се префрлиме на новата.

You'll never walk alone

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ајде комшии клуч, терајте во новата :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom