Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.708
Честито победа дечки!!!Од Англичаниве сте ми омилени,другиве ми е гад кога ги гледам.:smir:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Рој Хоџсон = 5 бода од зона на испаѓање
Кени Далглиш = 6 бода од излез во Европа

Едноставно, нели? :)
Малку да те корегирам.... Веке сме во Европа сега, сме 6 поени од Лига на Шампиони:vozbud:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Честита победа :smir: , кеф ми е заради она копукон Торес сеа нека ја греј клупата во Челшит
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Јас после подетално ке се изјаснам, сега само да пренесам дека денеска беше најуспешниот собир на Ливерпул во ирскиот паб. Немаше празно столче сите за Ливерпул, јако јако ептен. И најбољи момент еден типац коа влезе со манчестер јакна и коа виде внатре...фацата вреди пари::))))))
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Еј пријател засто бе така ... па играме на гости кај овие курвиве, немозе да се влезе така отворено со СУАРЕЗ напред ...Ке влезеше сигурно да не даесе гол МЕИРЕЛЕС ... Уживај ке игра у тоа сум сигурен, со Виган е прва постава 100% !! И ова е голема победа за ЛИБЕРПУЛ не само за самодоверба туку и за напредок на табела...ваљда нема пак да се бориме за место у Европа лига !!
БРАВО ЗА ДОБРИОТ НАПРЕВАР

--- надополнето ---

Voopsto ne sum sreken.....nas pobedata osven krevanje na samodoverba ne ni znaci nisto....uste poloso.....e sto ....sea keni ke misli deka sme zverovi....i Suarez....ke si dreme na klupa....i ke se vrtime vo krug....kako i sekoja sezona....tepaj edna dve...poraduvaj se....i toa ako pogledate ...se toa se slusucva koa ke doneseme nekoe zasiluvanje....pa toa zasiluvanje....voobicaeno da ne dobie sansa!!! kako sto kazav TVRDAM.....deka suarez....e propalitet od transfer....ne poradi toa so ne znae da igra.....tuku poradi nasata SMRDLIVA POLITIKA....daj boze da gresam....ama nema ke vidite.....Iskreno sakav da izgubime...za da na seljacistata od Junajted cesli im bide pogolem konkurent za titula....vaka .....Gejcester si ostanuvaat favoriti broj eden....i ke si ja osovojat titulata....i ke bidat pred nas.....a nie....pak od novo dogodina.....ke platime 30 milioni za nekoj transfer....i ke ni gree klupa....t.e nema da se uklopi!!!!





Еј пријател засто бе така ... па играме на гости кај овие курвиве, немозе да се влезе така отворено со СУАРЕЗ напред ...Ке влезеше сигурно да не даесе гол МЕИРЕЛЕС ... Уживај ке игра у тоа сум сигурен, со Виган е прва постава 100% !! И ова е голема победа за ЛИБЕРПУЛ не само за самодоверба туку и за напредок на табела...ваљда нема пак да се бориме за место у Европа лига !!
БРАВО ЗА ДОБРИОТ НАПРЕВАР
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.911
Поени од реакции
11.527
Честито победа момци, не можам да кажам дека беше скроз заслужена. Според мене најреално ќе беше нерешено, ама тоа е тоа. Ќе го прифатиме поразот и се гледаме следната сезона. :)
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Кени изглеа ве опраи ,Торес да имаше респект према Ливерпул немаше да иде кај ривалите али парите си го напраија своето.
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
67
Поени од реакции
0
Јас после подетално ке се изјаснам, сега само да пренесам дека денеска беше најуспешниот собир на Ливерпул во ирскиот паб. Немаше празно столче сите за Ливерпул, јако јако ептен. И најбољи момент еден типац коа влезе со манчестер јакна и коа виде внатре...фацата вреди пари::))))))
брат немасш појма колку ми е криво шо касно стигнав скпоје на време следна утакмица обавезно ( за фацата мозам да замислам ) :D
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Секоја чест за играта и победата! БРАВО!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom