ЧЕНТО
Последна активност:
21 април 2018 во 18:18
Член од:
27 јануари 2007
Мислења:
8.232
Допаѓања:
4.827
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

ЧЕНТО

Претседник

Последна активност:
[On Tapatalk]Engaged in conversation, 21 април 2018 во 18:18
  1. DeviAngel
   DeviAngel
   Сме се контрале и јас и ти али ми ги зеде зборојте од уста во ЛШ темата. Браво :) ама џабе истиот моментален шок го имат шо го имавме ние фанојте на Серија А :)
   1. На ЧЕНТО му/ѝ се допаѓа ова.
   2. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    И јас тоа се обидувам да им објаснам...
    1 октомври 2015
   3. DeviAngel
    DeviAngel
    Џабе чист доказ колку е силно влијанието на медиумите Англиски која моќ ја имат. Атлетико Мадрид моментално би се прошетал во Премиер Лигата на пр.
    1 октомври 2015
   4. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Tокму тоа....медиумската фама и парите кои ги генерира самата лига не дозволуваат да видиш дека од спортски аспект лигата е падната.
    1 октомври 2015
  2. dragonsky
   dragonsky
   Што е финтава со аватаров ? :D Да не ќе го купувате ?
  3. Клипче
   Клипче
   Поеќе сеирџиско беше мислењето иако те разбирам и Нејмар од Сантос така го земаа пошо некоја фирма имаше сопственост и затоа толку им се крева цената за и клубот да може да профитира.
   1. На ЧЕНТО му/ѝ се допаѓа ова.
   2. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Па повеќе им ја креваат цената за фирмата што повеќе да профитира...Проблемот е што после тоа немаат многу право да одлучуваат кај ќе одат и затоа е забранет тој систем у многу европски земји.
    1 мај 2014
  4. King Kai
   King Kai
   Ја и ти изгледа ист форум за Баерн читаме. :D
   1. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Да да,BayenrZone :))
    3 октомври 2013
   2. King Kai
    King Kai
    Пишував таму на времето, ама ми изнервира еден грк шо им е староседелец и го кркав ради него. Сега не ми се отвора нов профил, само читам. :)
    3 октомври 2013
   3. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Многу ќе ми е и таму да пишувам :) Таман си е овдека,плус поинтересно е кога лично ги познаваш дел од членовите.
    3 октомври 2013
  5. Uli Hoeneß
   Uli Hoeneß
   педер зошто не сакаш да ми кажеш што со Фрингс и Бундеслигата?
   1. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Сори,ме мрзеше....сеа ќе пишам.
    15 февруари 2013
   2. Uli Hoeneß
    Uli Hoeneß
    се согласувам, а другпат не ни почнувај некоја тема ако те мрзи :D
    15 февруари 2013
  6. Ilumious
   Ilumious
   Ама на Бербатов не му се зема лесно топка :)))))))))
   1. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Добар е Митката,поготово у Тотенхем страшно изгледаше,ама нас ни треба некој што Гомез ќе може да го седнува на клупа кога играме против екипи како Дортмунд...Иначе екстра си е бугарот ама му пројде времето,треба полека да отвара казино или ресторан у Благоевград....:))))
    13 мај 2012
   2. Ilumious
    Ilumious
    ххаха ама срце е бе, нејќел да џаболебари на клупа и да цица пари, затоа ќе одел :) Него ај кршете нозе во ЛШ, Челзи догодина Карлинг Куп да игра ко најелитна ствар :D
    13 мај 2012
   3. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Балканче,нејќе проблеми да праи....Иначе фала,ќе се погрижиме летово абрамович 3ца тренери да донесе у Челзи...:)))
    13 мај 2012
  7. Bavarec
   Bavarec
   И? Како е во Љубљана? Па и не е така далеку од Минхен ;)
  8. Ilumious
   Ilumious
   Немај гајле таман работа :)
   1. ЧЕНТО
    ЧЕНТО
    Се слагам,али поштено си е да се извиниш кога ќе утнеш така :))
    9 април 2012
  9. ЧЕНТО
   ЧЕНТО
   Pa ke gledam da dojdam...
  10. _Ghost_
   _Ghost_
   Idis vo irish vecer?
  11. ЧЕНТО
   ЧЕНТО
   se osven racete e ofsajd.Takada neka ne mi go drvat,cist ofsajd bese!
  12. Sturmgewehr
   Sturmgewehr
   i kako ostana toa bese li Offside golot na eto vcera ili ne???

   Neli treba samo nozete da ti bidat napred od linkiijata za da bides offside ili nema vrska ???
  13. PoisonLady
   PoisonLady
   Милчо бе,ја пуштив веста. Жити се баш види колку сум обејктивна и реална.:pipi: Воопшто не го фалев,па дури не напишав ни дека е мудар и солиден :pipi:
  14. PoisonLady
   PoisonLady
   Читај утре 24fudbal.com.mk Меѓу другото ќе пуштам и една интересна вест за Мартин наш :pipi:
  15. 'Никола'
   'Никола'
   Еј не знам дали ти кажаа, вечер се збираме за Германија-Австралија пред Ајриш во 20.05. Ако идиш се гледаме, поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис