Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.045
Поени од реакции
55.552
Џеко слабиот според Маркес Баждаревиќ, Ватрен Пјаниќ, ЧалетаЦар Шабанаџовиќ, Ио Соно Хасагиќ, И.И Сушиќ, Џони Ибишевиќ, Александар Колашинац, Види Фотос Салихамиџиќ, Меаца Салиховиќ, Тролејбус Мисимовиќ, Стек Муслимовиќ, Урко Спахиќ, Тегла Барбарез, СК-92 Саничанин, Ди-Џеј Рахимиќ, Бенеамата Прчиќ.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.060
Поени од реакции
12.568
Џеко слабиот според Маркес Баждаревиќ, Ватрен Пјаниќ, ЧалетаЦар Шабанаџовиќ, Ио Соно Хасагиќ, И.И Сушиќ, Џони Ибишевиќ, Александар Колашинац, Види Фотос Салихамиџиќ, Меаца Салиховиќ, Тролејбус Мисимовиќ, Стек Муслимовиќ, Урко Спахиќ, Тегла Барбарез, СК-92 Саничанин, Ди-Џеј Рахимиќ, Бенеамата Прчиќ.
Многу ми напраи ќејф шо прво на мене ти текнало :)
 
Член од
29 април 2018
Мислења
93
Поени од реакции
128
Конечно и нешто позитивно да се напише за Мистерот, лекција по фудбал му оддржува на каталонскиов лигуш.
Макар и да не си отиде со максимален учинок од утакмицава, ова е карактерот што се бара од тимот.

Едини лош поединец денес е Думбфриз, да знаеше орангутанот контри да трча, готова ќе беше веќе утакмицава.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.643
Абе има некој овде? Да турите една пијачка за победава :aplauz:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.350
Поени од реакции
6.328
Контехехехехехе дркаџии тука ли сте?
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.807
Поени од реакции
8.965
Сеа е на ред да се направи најИнтер работата, да ја посереме со Плзен.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Не е глуп овој Инзаги нели? Црвен доби на завршена утакмица. Ах да, и дозволи да му ремизира најмизерната Барса во последните 20 години место да им запне и да не дозволи да дишат. Измените... ги изцади сите што можат гол да дадат и да чуваат топка.

Аслани исто мисир невиден, сакаше да се прослави место да додаде и да ги решиме. Цркни.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.260
Поени од реакции
41.693
Ова е херојско издание за мене, кое сум го чекал од 2010, ова се бара секоја минута и секунда на терен, не само против Барса ама ако тука не ''пораснаа'' како екипа, у овие 2 меча, никад нема ни да ги биде.

Ако ги победиме Плзен, Инзаги зачувува работна позиција со невиден стил, скоро и against all odds реални да бидеме, каде само беше пред 2 недели, ама отом потом, пак ќе кажам, овој двомеч со Барса мора да ги очаја и ментално и играчки и тактички и у пиздуматератички. Што и да им сугерирал Инзаги на полувреме, тоа е тоа, тоа го бараме и мора да го достават.

Ако некој иначе се сомневаше во Лаутаро, уметник денес на терен, прав, сува класа покажа.

Капа доле за сите и надежно овде колку толку ни се сврте сезоната кон подобро, ваков ветер у грб едноставно мора по секоја цена да се искористи од сите.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.191
Поени од реакции
107.830
Не е глуп овој Инзаги нели? Црвен доби на завршена утакмица. Ах да, и дозволи да му ремизира најмизерната Барса во последните 20 години место да им запне и да не дозволи да дишат. Измените... ги изцади сите што можат гол да дадат и да чуваат топка.

Аслани исто мисир невиден, сакаше да се прослави место да додаде и да ги решиме. Цркни.
Збор да не чујам за донот денес, одлично скаутирана и изменаџирана текма денес.

Горд сум на дечкиве, едино Аслани би го застрелал на некој плоштад што се вика Скендербег.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom