Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.480
Syn-че, тебе те чекам, тебееееееееееееее :)
Друже, ако Обертан од 40 утакмици изигра 3 добро, ок е за тебе, пишав уште по мечот со Бреша, ја ко фан на Интер не може да барам Пандев да игра лошо, ми одговара ова од вечерва, НО, за гигант у фудбал потребно е фудбалерите да имаат константност низ целата сезона а не на 2-3 меча, мада тука доаѓа у последното НО, овој гол му носи 1 тон кредит и гарант до крај на сезона А нема да се каже контра него од фановите на Меаца, не смее, сеа или никад е ова за Пандев да се оформи у играч кој го заслужува овој дрес и наредни сезони !
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Свака му част на Пандев, ваков Македонски фудбалски бисер нема да имаме уште 100 години..
Заслуживте да одите понатаму ! честитки и од мене.. најмногу ми се исполни ќејфот што Пандев го постигна решавачкиот гол.:)
Се глеаме во финале..:salut:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.604
Поени од реакции
110.307
Ах Ето и Снајдер што се вие значите за екипава тоа е чудо едно. Пандев звер со ова се извади од сите гомна до сеа што ги направи и ако до денес беше на излезна врата од Интер со ова денес си осигура подолг престој во Милано
П.С. Нека пукне коментаторов од мака, онака нека се мава од земја цела вечер ебаму хејтерот скапан
ФОРЦА ИНТЕР
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.954
Поени од реакции
11.580
Честитки на пласманот понатаму момци. :) Добро изиграно второ полувреме, но и Баерн многу паднаа во играта. Интер е тим кој го сакам помалку од Челси, но ептен се радував на оваа победа. Моја искрена желба е овие два тима да се сретнат на Вембли во мај. :smir:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Жими све, онака ама жими све, немам глас, еве ако некој ме виде следните дена ке виде и сам, немам глас... останав без глас.

Уште се тресам упм. :D
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
340
Поени од реакции
395
Браво Интер!:aplauz: Браво Пандев!:aplauz::vozbud:
Постои ли македонец(независно за кој тим навива) на кој не ми се наполни срцето и не му се наежи кожата кога Пандев го постигна решавачкиот гол?
Не постои таков.
Честитки до навивачите на Интер, а на нашиот Пандев нека му се множат голчињата во вака битни утакмици:aplauz:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.307
Поени од реакции
16.387
:vozbud: :vozbud: :vozbud:
Да си ебете матер, место да глеам Манчестер глеав Интер, живци скинав. Поише се издрадуав на пролазов на Интер, отколку на Манчестер :pos:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Кога Мурињо рече дека овој тим нема да има повеќе страв во ЛШ... :)

Него, дали пак како лани ќе ни се падне релативно послаба екипа? :) Кога е ждребот?
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Се виде уште еднаш Лео каков мотиватор е,од чисто испагање не однесе во 1/4 фиднале :vozbud:
 
М

Мартин`

Гостин
Знаев дека ќе победите, знаев! Типував дека и Интер и Милан ќе одат во 1/4 финале за жал ние не(среќно) не успеавме ајде барем вие отиде понатаму. Колку толку ќе се борите да ја одбраните честа на Италијанскиот фудбал и ќе играте на два фронта :))

И браво за Пандев, баш ми е мило што баш он е стрелецот на решавачкиот погодок!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom