BATISTUTA 9
Поени од реакции
266

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Батали ги топ 5 лигите. Јас денеска играв double, Gazientepspor 1, (2.10) и Chiasso 1 (1.95) За 2 иљади уплата, добивка имаше околу 8200. За утре имам слично нешто, ќе ти пишам шо ќе ми стои посигурно со над 90 посто пролаз. Поздрав.
  Друже ај утре ќе пробам да те извадам од кацата да не кажеш фановите на Барса се лоши, али да ме следиш во уплата со тоа што ќе ти кажам. :) Прво кажи ми на каков начин играш? Уплаќаш крупни пари ( над 1000 ), или од ситните риби си шо стават по 50-100 денари тикет ??? - Ќе ми кажат утре 3-4 зицери, незнам шо коеф ќе бидат али сигурно ќе биде околу 10. Имам добар извор од Швајцара, барем јас сум задоволен за сеа. :)
  Колку само течна игра имавме вчера со Кака Кристиано Озил и Аде, мислам дека Ди Мариа би можел да одмори уште малку, да му се остави простор на Кака’ осеќам дека ќе го биде пак :)
  позз :)
  Карим во Сити - чиста сметка, долга љубов :)))
  туку ај нека му тргне добро на Адебајор прво :)
  Хунтелар и не беше така лош, Руд и ден денес не ми е јасно зошто беше пуштен кога и самиот не сакаше да си оди, еве и сега се би сторил за кариерата да ја заврши во Реал... Но тоа е, дедо Перез изгледа ќе чека да проработат 35те милиони евра, залудно фрлени после се...
  Максимална дозволена големина на потписот е 76 пиксели во висина и 400 во должина. И овој за жал е преголем :(
  Хахаха...е богами ме заеба :) Него од кај ми го знаеш името ?
  А ти сериозно мислиш дека вирус сум ставил? Не бе брат не сум до толку ненормален:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom