Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
хаха, дечково изгледа е јак провокатор, алал да му е :)
Ни крив ни дужен, буквално, ни крив ни дужен, таква тужна фаца не е способна да провоцира, грев е ...
Прееска гледав на Телма, рашарајте пак низ јутубот и видете ја асално акцијата без репитиција кога Ибра го удира, буквално у ист момент сваќа што направил и одма почна да му се извинува и воопшто не се ни бунеше за црвениот, ептен интересна реакција, ко дома коа ќе лупнеш у нешто вредно махинално од нервоза па проверуеш дали е искршено и исправно.
За Киву такоџе, ни самиот Киву незнаеше зашто го удри, рече, незнам зашто го направив ова, гомно од човек сум и почна да плаче ...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Ни крив ни дужен, буквално, ни крив ни дужен, таква тужна фаца не е способна да провоцира, грев е ...
Хаха... до фацата е тогаш. Прво си викаш дај да му ја светнам на овој, нема шанса да ми врати, а после те фаќа грижа на совест :pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Хаха... до фацата е тогаш. Прво си викаш дај да му ја светнам на овој, нема шанса да ми врати, а после те фаќа грижа на совест :pos:
Абе вчера пишав, Киву го удри од чиста мира, онака изненадно од најобична дуел игра а му разнесе вилица, малиов 10 секунди уочуваше што уствари се десило и откако свати дека Киву го разснесе а истото не беше санкционирано почна да плаче и да се буни ...
И да биде апсурдот уште поголем, матрикост му рекол, смири се, не негодувај можеш црвен да добиеш. :tv:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Jas ja igrav 2-2, so 5000 den za utre, sto ke bide neka bide...
И јас со 15 000. :)

Не биди како Ј.А, секое коло со по 30 000 ги игра, а лифче не сме виделе. Сликни да те е*ам. :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
И јас со 15 000. :)

Не биди како Ј.А, секое коло со по 30 000 ги игра, а лифче не сме виделе. Сликни да те е*ам. :)
Nema shansi slika, slikav koga ja igrav i so Chelsea 2-2 so 1000 den, i dvojka izleze, gol vo vtoro poluvreme, i ednash pred 3-4 godini slikav, i togash ku*ot. A i ne znam zoshto bi lazhel? Demek videjte kolku pari imam, a nemam tolku mnogu :D
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Коцкари , доста зборите за кладилница :)

Се молам утре да проработи нападот во лига шампиони , притисокот е на наша страна и пак ке спомнам дека потребна е побрзо додавање до напагачите со Free Roll за Ето... од Пандев не очекувам многу па макар и што има некакво подобрување во неговата форма... да беше Милито во топ форма како и лани немаше да имаме секирации за напад но сега ситуацијата е тиња.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
Коцкари , доста зборите за кладилница :)

Се молам утре да проработи нападот во лига шампиони , притисокот е на наша страна и пак ке спомнам дека потребна е побрзо додавање до напагачите со Free Roll за Ето... од Пандев не очекувам многу па макар и што има некакво подобрување во неговата форма... да беше Милито во топ форма како и лани немаше да имаме секирации за напад но сега ситуацијата е тиња.
Поинтересно е кога ќе ја уплатиш на ливче... Ако добиеш, поминува и Интер а земаш и пари... задоволството е многу поголемо. Ако загубиш, губи Интер а губиш и пари па така нервозата е поголема. :)
Јас планирам да ја одигра Интер оди понатаму, коефициентот би требало да биде околу 4 :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Дури сте до муабетот за кладилнициве, јас планирам да уплатам со 500че ке Интер поминува понатаму и дека ќе тепаме 0-1, 1-2 или 2-3, исто со 500. :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Nema shansi slika, slikav koga ja igrav i so Chelsea 2-2 so 1000 den, i dvojka izleze, gol vo vtoro poluvreme, i ednash pred 3-4 godini slikav, i togash ku*ot.
Да да, и јас мислам дека резултатот зависи од тоа дали ќе го сликаш ливчето или не, така да подобро немој.
Кога ти викав на времето не гледај LOST штетно е...? :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не знам зошто,ама мислам дека утре Баерн ќе го јаде немиен од нас и идеме даље :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Иронично, на видеово фудбалер на Бари добива црвен картон :pos:

 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.606
Поени од реакции
110.313
Ни крив ни дужен, буквално, ни крив ни дужен, таква тужна фаца не е способна да провоцира, грев е ...
Прееска гледав на Телма, рашарајте пак низ јутубот и видете ја асално акцијата без репитиција кога Ибра го удира, буквално у ист момент сваќа што направил и одма почна да му се извинува и воопшто не се ни бунеше за црвениот, ептен интересна реакција, ко дома коа ќе лупнеш у нешто вредно махинално од нервоза па проверуеш дали е искршено и исправно.
За Киву такоџе, ни самиот Киву незнаеше зашто го удри, рече, незнам зашто го направив ова, гомно од човек сум и почна да плаче ...
Абе јас се кладам дека дечкото не е цвеќе за мирисање, има нешто со што ги провоцира играчите... сиротиот сите можни карате зафати ги осети оваа сезона:tv:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Јас не знам по која логика утре можиме да ги победиме Баерн на Алианц кога тоа не успеавме да го направиме на Меаца..и тоа без Милито на теренот ќе биди гадно тешко....а и кој знае колку ќе ни дозволат Баерн да играме на теренот како што сакаме..сепак не играме против Самдпроја или Бреша, не си ги фрлајте парите за џабе вкладилница..!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Јас не знам по која логика утре можиме да ги победиме Баерн на Алианц кога тоа не успеавме да го направиме на Меаца..
Премногу површно, ко да гледаш фудбал 1 недела...

Каква врска има натпреварот на Меаца со следниот на Алианц. Не знам дали гледаше, али на Меаца сами се победивме. Затоа има шанси натпреварот да биде подруг, не значи дека сигурно ќе победиме, но има реална основа било кој да се надева на победа, или на добра игра, не како таа на Меаца, ако може тоа на Меаца може да се нарече и игра...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Додуша премногу глупо изгледа мојот погорен пост но едноставно не гледам начин како ќе го победиме Баерн на Алианц..можеби не мислев во таков смисол, но всушност тоа ми беше поентата а и по малку ме мрзи да ги доставувам ставовите зошто мислам дека ќе бидиме елиминирани од Баерн по секоја цена...!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom