Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.789
Поени од реакции
44.232
Член од
16 октомври 2021
Мислења
527
Поени од реакции
1.113
I od mediumite, na koi mnogumina se nasankaa i na temava,vaka pocnuvalo taka pocnuvalo.Ubavo rece Io, Bepe e naseto najgolemo oruzje bez ogled na se.
normalna bese reakcijata so ogled na toa agentot sto izjavuvase i mediumive normalno si nastapija na scena, da mnogu go izdramatiziraa kako tolku deka bese a i ovoj stavase storinja na instagram demek "imam i svetsko osvoeno zarem ste zaboravile?". Se dobi mal flashback na toa sto se desi so Skriniar
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.789
Поени од реакции
44.232
normalna bese reakcijata so ogled na toa agentot sto izjavuvase i mediumive normalno si nastapija na scena, da mnogu go izdramatiziraa kako tolku deka bese a i ovoj stavase storinja na instagram demek "imam i svetsko osvoeno zarem ste zaboravile?". Se dobi mal flashback na toa sto se desi so Skriniar
mediumite vcera pisaa deka bara 12m prvata godina, pa posle kako ide nagore, po 1-2m da mu se pokacuva plata i da dojde do 16m evra.
Nekako preteraa, i izlazaa, vcera bese ova, a denes za 9m plus bonusi dogovaraat, a isto da dodadam i deka PSG cekal u pozadina. Nikakov flash so Skriniar predavnikot nemav zasto Skriniar ne izjavuvase deka prodolzuvanjeto pod difolt se podrazbira i deka go saka klubot nenormalno, kako sto kaza Lautaro u edno 10 navrati zadnji nekolku meseci.

Sea jebiga, ke si bara pokacuvanje, moze ne e na nivto na embape i haland so status u fudbal ko sto rece negoviot agent ama fakt e deka komotno moze da bide starter bilo kade, i da ima sezoni so 20+ golovi, si ima i toa cena, samo agentot negov sekako sramno postapi ama eve go sega vitka opaska i on.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.532
Поени од реакции
59.065
Тоа што изјави агентот, ништо не беше измислено, цело интервју има во фудбал италија, но доста проѕирен блеф беше сето тоа со оглед што нема никакви понуди. Можно е да одеше на варијанта да дигне прашина за да даде сигнал до клубови во странство, ама изгледа дека никој не загризува така да ќе си потпише тоа што ќе му понудат и тоа е.

Дали Џонтра е Best Man и зошто не? :cautious:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.236
Поени од реакции
11.489
И кај нас ко играше ми делуваше како пијаниче. Посебно на теренот.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.886
Поени од реакции
16.126
Го оправија договорот со Лаутаро. Сеа ќе мислат на стадионот..

Inter’s new stadium will soon become a priority for Oaktree- once the new Board of Directors and President are elected next week.
An acceleration on the stadium front is expected ‘well before next season starts’. ️

[via @Gazzetta_ it]
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.789
Поени од реакции
44.232
Дали Џонтра е Best Man и зошто не? :cautious:
Sakase, i Mario go prasa kolku groshevi bi me chinelo toa, i stekot rece batali ajde uzivaj, i urle neka te zeme za svadba nemoj da si dosol so zapreznata kola, i ovoj rece i da sakam ne mozam taka da dojdam zasto konjot ne mi e registriran no da ne begame od poentata.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.531
Поени од реакции
4.361
Sakase, i Mario go prasa kolku groshevi bi me chinelo toa, i stekot rece batali ajde uzivaj, i urle neka te zeme za svadba nemoj da si dosol so zapreznata kola, i ovoj rece i da sakam ne mozam taka da dojdam zasto konjot ne mi e registriran no da ne begame od poentata.
Лелелелеј Wedding Crashers 2 :pos:
Замисли ги урко и џонтра како излеват од запрежната кола кочијата оделосани, дотерани, господа :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom