Фан Клуб: Интер

Дали мислите дека имаме шанси за Скудето.

  • Можни одговори

  • Не

  • И ајт чао пријатно


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
16 април 2014
Мислења
5.056
Поени од реакции
5.965
Дај нека пушти уште 2 Ханда, пошто секако 2 нема да дадеме.
Ги немам гледано после коронава, ова очобол да ти било.
 

|И.И|

Интерист
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.129
Поени од реакции
4.770
Ханда прими гол во негов агол прошлата , сега му ја спушти на Белоти ..... :pos:

Изиграа фудбал само 10 мин значи , тој притисок на конте во нивна половина траеше само 10 мин , бар ни видовме нешто од првата половина од сезонава... јебани 10 мин. Нормално дека Валеро Алексис и Лаутаро немаат буквално никаков придонес освен себичноста на Лаутаро кога му се отвори шанса, тоталната неспособност на Валеро да конектира средина напад и нормално Алексис трча ко мува без глава 45 мин без ниеден шут у гол.

Кога ке го видам Годин како им набацуе по таа десна страна ми се иде да се рокнам.

Дај свирете крај на сезона ова веке не се трпи.
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.053
Поени од реакции
3.869
Ханда прими гол во негов агол прошлата , сега му ја спушти на Белоти ..... :pos:

Изиграа фудбал само 10 мин значи , тој притисок на конте во нивна половина траеше само 10 мин , бар ни видовме нешто од првата половина од сезонава... јебани 10 мин. Нормално дека Валеро Алексис и Лаутаро немаат буквално никаков придонес освен себичноста на Лаутаро кога му се отвори шанса, тоталната неспособност на Валеро да конектира средина напад и нормално Алексис трча ко мува без глава 45 мин без ниеден шут у гол.

Кога ке го видам Годин како им набацуе по таа десна страна ми се иде да се рокнам.

Дај свирете крај на сезона ова веке не се трпи.
Kрај на сезоната требаше кога изгубивме од Јувентус 2-0 да има....тој натпревр ја отслика сезоната во глобала.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
3.531
Поени од реакции
4.111
Ovie nasive poludi vo mestenje i od lazio i juventus ke izlezat.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
26.283
Поени од реакции
27.683
Мечов е слика и прилика за џони да замара дека е местена, поклон гол од ханда, ништо не играат у прво, почнуве второ за 3 мин ја вртат.
Не знам дали сакам да тепаат сеа ради ова.

@Marquess Индиректно можно е да го минираат, да не се замараат т.е. и да им е сеедно што и делува дека е случај, зашто за пола од овие има изедено гомна дека за кур не ги бива, тоа е едно, и второ, голем дел од овие нема да се дел од интер следната година и самите они тоа го знаат веќе.
Читав и дека дел од играчиве му се бунеле ради тренинзите, демек играат на 3 дена не треба да тренираат ко што тренирале кога сезоната нормално се одвивала.
Све ова би избркал без око да ми трепне, макар и 0 евра заработи клубот за нив.

p.s. Ако тепаат денес, второ ке се хаха, од нигде никаде.
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.053
Поени од реакции
3.869
За ова сите убедени дека е местена..а со Болоља каравме,врневме, на кол сите ги качивме тогаш....ајде мајката :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.292
Поени од реакции
12.966
Смешки е цело првенство после коронава, може и сме единствени што не местат, ама дал второ дал четврто небитно веќе, Конте нека се спрема за следната и нека го заборави Видал и слични ко него испукани пушки
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
11.178
Поени од реакции
6.400
Смешки е цело првенство после коронава, може и сме единствени што не местат, ама дал второ дал четврто небитно веќе, Конте нека се спрема за следната и нека го заборави Видал и слични ко него испукани пушки
:lolzz::lolzz::lolzz:
 
На врв Bottom