Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Носталгија ве фати а ?



:pos: :pov:
Бев излезен нешо и си дојдов дома ме фаќаше серка ама нишо страшно али коа ја видов оваа фаца :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp: лелелелел митинг у стомак .

п.с. не прајте калкулации кој иде како иде . Едно е јасно НИЕ ИДЕМЕ , па у фан клуб барса нека си ги собираат и одземаат бодовите да видат која математика им одговара
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Да да да, штета што има дечки што паѓаат на ваков сарказам . :(
Вакви „новинарски мислења“ само на трач.ком:
Balotelli’s loyalties in the city have been questioned since he was spotted in front of a Milan store last May.
:pos:

Најголема трагедија во целава работа се нашиве медиуми. Матрикс кога одлепи тие го сватија сериозно, од Сарказам С не разбираат а не повеќе. Вчера имаше изјава на еден од играчите на Јувентус му заборавив име, дека Матрикс нешто ќе плател за Сарказмот, ќе се видиме на дербито, нешто во таков стил... :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483


Да да, и Балотели и Матераци у конверзација :

Maтераци : Еј, дојди да ти шепнам нешто, Јуве се најдобри

Балотели : Знам знам, него дои и ја имам една тајна, за Милан навивам :(, мислиш ке бидат у први 4 сезонава ? А да, и да ти препорачам една јакна Милан плус едно дуксерче, вчера ги купив, јакната large големина а дукесерот medium, како стојат на црново незнаеш, кој контраст чоече, шал немаа иначе и тоа ке си земев .
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233


Да да, и Балотели и Матераци у конверзација :

Maтераци : Еј, дојди да ти шепнам нешто, Јуве се најдобри

Балотели : Знам знам, него дои и ја имам една тајна, за Милан навивам :(, мислиш ке бидат у први 4 сезонава ? А да, и да ти препорачам една јакна Милан плус едно дуксерче, вчера ги купив, јакната large големина а дукесерот medium, како стојат на црново незнаеш, кој контраст чоече, шал немаа иначе и тоа ке си земев .
Немој бе вака да збориш , ќе видат од трач.ком и којзнае шо ќе пишат а може и некој од ови Јубе или ови биланезиве ќе прочитаат и ќе си помислат дека стварно е вистина :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Најголема трагедија во целава работа се нашиве медиуми. Матрикс кога одлепи тие го сватија сериозно, од Сарказам С не разбираат а не повеќе. Вчера имаше изјава на еден од играчите на Јувентус му заборавив име, дека Матрикс нешто ќе плател за Сарказмот, ќе се видиме на дербито, нешто во таков стил... :)
Еве ја изјавата на Јакинта (од пред неколку дена):

„Marco is a friend, but I don't understand what he is trying to say," the Italian told Tuttosport. "We are a great team and so are they. They have a five point advantage. We will be playing them in around 20 days, then we will see who is stronger.
линк
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Па јбг, дури не му скршат нога на некој не можам да им ги запамтам имињата :pos:

Патем, Галопа чини 13 милиони евриќи. Тој и Кандрева би биле добра инвестиција според медиумите во Италија, ја лично не сум ги гледал.

Иначе интересна изјава на адвокатот на Пандев за одлагањето на спорот, човекот рекол (ако разбрав добро со google translate) дека ако спорот не се реши до Јануари, ќе има дирекни последици врз трансфер пазарот а засегнат ќе биде Интер :)

Ако дошло навистина до тука, изгледа е сериозна работава...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom