Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.044
http://www.volksblatt.li/?id=video&video=36145

Само првиот гол на Арна го има, и примениот од Вадуз, Толдо не веруем дека ке добие шанса у скоро време по истиот :) .
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
ме запира едно дете на маало прееска и ми вика-
детето-нели беше ти за интер?
јас-Да
детето-знаеш дека имаат веб страна и на македонски
јас-не заебавај
детето-да бе стварно се за интер има таму.
јас-и како се вика странава
детето-ввв.интер.ком.мк
јас-а да не има пред тоа интер ФЦ
детето- не бе сто посто нема
јас- ај ке проверам :):pos2:
Хахаха грешка си ти, нема фц :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Ке игра сигурно, ситна повреда нема да го одалечи до толку.

Истата ситуација е како со Снајдер.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Кога ќе отворам интер.ит и коа ќе ги видам насмеани на тренинг и ја сум насмеан цел ден , се глеа дека има победничка атмосфера така мислам дека престојниов тежок период ќе биде поволен за нас. А инаку еве ги повиканите за мечот со Болоња па ајде тренеришта давајте можен состав.

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Rene Krhin, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

п.с. Го одмараат изглеа Снајпер за со барса

п.п.с Мислев на носот ќе му ја глеам таа грдата фаца каква ќе му биде коа ќе испаднат од лига шампиони ама јбг носот се повредил и изглеа нема да игра
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
п.п.с Мислев на носот ќе му ја глеам таа грдата фаца каква ќе му биде коа ќе испаднат од лига шампиони ама јбг носот се повредил и изглеа нема да игра
ЛАЖАТ!!!
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Кога ќе отворам интер.ит и коа ќе ги видам насмеани на тренинг и ја сум насмеан цел ден , се глеа дека има победничка атмосфера така мислам дека престојниов тежок период ќе биде поволен за нас. А инаку еве ги повиканите за мечот со Болоња па ајде тренеришта давајте можен состав.

Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu.

Midfielders: 4 Javier Zanetti, 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 11 Sulley Muntari, 14 Patrick Vieira, 15 Rene Krhin, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

п.с. Го одмараат изглеа Снајпер за со барса

п.п.с Мислев на носот ќе му ја глеам таа грдата фаца каква ќе му биде коа ќе испаднат од лига шампиони ама јбг носот се повредил и изглеа нема да игра
Aрна може да настапи а исто и Кварезма поради што ке ги одмара за со Барса. Мислам да влезат од клупа, први 11 никако :)

Инаку за Ибра веке кажав. Истата ситуација за со Снајдер така и со Ибра.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Ајдее со душа се чека дуелот во вторник, сите собрани на едно место заедно да го гледаме нашиот клуб интер, идеме на победа а со тоа и исфрлање на барса од лш да види ибра како е да испаднеш уште во групи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom