Фан Клуб: Вардар

Член од
31 август 2021
Мислења
389
Поени од реакции
2.063
Место човечки да се извиниш за сите навреди кон мене ти продолжуваш со хејт кон мене :icon_lol: ..

Искочив во право дека ке добиеме спонзор и сега што не е јасно ?

Имате толку негативна енергија во вас , дај идете ду*ете пичиња или идете во планина на релакс .

Докажано е дека пола луѓе одат на утакмици да истрошат негативна енергија и да пцујат кон судијата , излеа ви фалат утакмици па удривте по Кире :D
Дај бре не глуми жртва ми се смачи ебате амебата
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.593
Поени од реакции
5.786
Објави кога прв тука кога ќе биде официјално и ќе ти се извинам :)
Ја идам веќе накај кафана да прославам , не пијам баш нешто многу алкохол ама вечер ке наздравам за Вардар ова е голема работа :)
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
667
Поени од реакции
2.527
Ке имате објавено на ФК Вардар на фејсбук до 22 часот правете рефреш :)

Иначе не е Новоматик да знаете ...
Кој е бе Кирца кажи те молам?
Дај бре човек доста се бламираш ок е се, ќе ја биде работата, весели се ама дај прекини.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.808
Поени од реакции
5.326
Ке имате објавено на ФК Вардар на фејсбук до 22 часот правете рефреш :)

Иначе Новоматик нема да биде ...
Колку пати имаш напишано на страната на Кам Маркет дека го сакаш Кам во поштенско сандаче?
 
Член од
13 август 2019
Мислења
494
Поени од реакции
2.583
Ке имате објавено на ФК Вардар на фејсбук до 22 часот правете рефреш :)

Иначе Новоматик нема да биде ...
Ок е Миленко, пола форум чита Телеграм, не мора лајв пренос и тука, ќе се објави официјално, полека :D
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.362
Поени од реакции
37.230
Момци само едно ќе кажам, не требаше периодов да се излетувате со рекла казала муабети, со јас слушнав, мене еден човек ми кажа и слично. Им ја отежнувате работата на луѓето што го водат Вардар. Требаше да се ќути до последно и на крај да се извади едно соопштение до јавноста и толку. Само ова можам да му го замерам на Кирца, а сите останати што го вреѓавте фер е да му се извините.

Од секогаш сум го имал тоа чувство кога се работи за Комити и Вардар дека сите све знаат, и дека се шират муабетите со брзина на светлината. За пример ќе ги земам ФА. И во најдобрите нивни денови ти не можеш да видиш фаци да се тагнуваат по ФБ, да се снимаат видеа, да се знае све што се дешава кај нив на трибина. Според мене така треба да функционира било која група, ќути си и работи си.

Назад на темата, гледам се слави, претпоставувам дошло до некаков договор со фаците што се спомуваа тука перидов. Јас како што кажав имам доверба во луѓето што го водеа до сега клубот т.е Комити и застанувам позади нив, позади нивната одлука. И знам дека тоа што го направиле е за доброто на клубот, а не за нечии лични интереси. Можам само да се надевам на најдоброто, и дека нивното целосно залагање во изминативе три години нема да биде залудно.

ДА ЖИВЕЕ ВАРДАР!
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
667
Поени од реакции
2.527
Ке имате објавено на ФК Вардар на фејсбук до 22 часот правете рефреш :)

Иначе Новоматик нема да биде ...
Ако не биде објавено до 22 вечер да го избришеш профилот ок?
 
Член од
11 ноември 2012
Мислења
1.358
Поени од реакции
4.020
Имајќи предвид со кого преговараа и под каков притисок беа. Мушки изиграно од Комити. Покажаа муда, ко што покажуваа сите овие години. Респект до секој еден од нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom