Фан Клуб: Вардар

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Најнови вести од Миленко на телеграм :)

Вика до вечер ке има убави вести за Вардар, пука "бомбата "
АЈДЕ ВАРДАР :)

Реков сабајле СРЕДА ке биде среќен ден , го утнав 21 јуни ама овој ден го погодив :)

Спремни ли сте Вардарци ? Овој пат навистина не е шпекулација :cool: :)
 
Последно уредено:

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.526
Поени од реакции
10.204
По на @VardarVoSrceto паметот одам, другово не го ни читав искрено, истите муабети пред 3 месеци ги знаевме сите, само што други поинаку ги доживуваа.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
473
Поени од реакции
1.082
Аирлија нека е, нека пукнат душманите :D
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Миленко пиша дека долгот на Вардар е над 4 милиони евра , се нашол спонзор кој ке го покрие овој долг и Вардар ке го вратиме на врвот , покасно повеќе инфо :)

Е сега и мене ми олесни , после сите критики, навреди и потценување кон мене на форумов сепак искочив во право дека летово ке добиеме јак спонзор, така да слушајте го другпат Кире Ултрас :) :cool:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Ултрасов толку е очаен што дреме кај Миленко на телеграм 24/7
Место човечки да се извиниш за сите навреди кон мене ти продолжуваш со хејт кон мене :icon_lol: ..

Искочив во право дека ке добиеме спонзор и сега што не е јасно ?

Имате толку негативна енергија во вас , дај идете ду*ете пичиња или идете во планина на релакс .

Докажано е дека пола луѓе одат на утакмици да истрошат негативна енергија и да пцујат кон судијата , излеа ви фалат утакмици па удривте по Кире :D
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.997
Поени од реакции
6.353
Место човечки да се извиниш за сите навреди кон мене ти продолжуваш со хејт кон мене :icon_lol: ..

Искочив во право дека ке добиеме спонзор и сега што не е јасно ?

Имате толку негативна енергија во вас , дај идете ду*ете пичиња или идете во планина на релакс .

Докажано е дека пола луѓе одат на утакмици да истрошат негативна енергија и да пцујат кон судијата , излеа ви фалат утакмици па удривте по Кире :D
Објави тука прв кога ќе биде официјално и ќе ти се извинам :)
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.175
Поени од реакции
2.112
Миленко пиша дека долгот на Вардар е над 4 милиони евра , се нашол спонзор кој ке го покрие овој долг и Вардар ке го вратиме на врвот , покасно повеќе инфо :)

Е сега и мене ми олесни , после сите критики, навреди и потценување кон мене на форумов сепак искочив во право дека летово ке добиеме јак спонзор, така да слушајте го другпат Кире Ултрас :) :cool:
IMG_20240703_210510.jpg
јас отворив пиво тебе ќе ти верувам, само ако е за џабе!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom