Фан Клуб: Вардар

Член од
4 септември 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
3.884
Денес среда среќен ден , осеќам нешто убаво ке дојде , време е веќе :)
Веќе три години се врти приказнава среда-петок, така да сигурно кога ќе биде ќе биде некој од овие два дена :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.573
Поени од реакции
5.716
Веќе три години се врти приказнава среда-петок, така да сигурно кога ќе биде ќе биде некој од овие два дена :)
Живци немаме веќе :D , секој ден триста шпекулации , ајде нека пукне"бомбата" заслуживме радосни вести :)
 
Член од
1 август 2015
Мислења
901
Поени од реакции
1.719
Шо кажа дебелиот за Вардар кај него на Телеграм, да не знае некој?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.573
Поени од реакции
5.716
Шо кажа дебелиот за Вардар кај него на Телеграм, да не знае некој?
Влегов и јас во групата да видам што ке се случува , таму има 6.300 луѓе од кои 5 души пишуваат за Америка , Русија и Украина :icon_lol: :pos:

Неколку души пишаа за Вардар , ама Миленко се уште молчи :toe:
 
Член од
17 април 2024
Мислења
175
Поени од реакции
409
Шо кажа дебелиот за Вардар кај него на Телеграм, да не знае некој?
Си прави clickbait за повеќе луѓе да влезат во чатот, исто така направи и за состав на владата, се жалеа луѓе. ,,Демек ги знаел пред време кои луѓе ќе бидат министри".
 
Член од
18 август 2019
Мислења
175
Поени од реакции
248
Еве да кажеме дека спонзорот доаѓа денеска,кои слободни Македонски играчи кои вредат нешто може да ги потпишете.Според она што гледам слободни се Тошевски Димитар Тодоровски,Матеј Цветановски,Бобан Николов,Мирчевски и со Најдовски незнам каква му е ситуацијата.Според вас кој вреди да се потпише од горе споменатите и додадете некој кој сум го пропуштил.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
175
Поени од реакции
409
Еве да кажеме дека спонзорот доаѓа денеска,кои слободни Македонски играчи кои вредат нешто може да ги потпишете.Според она што гледам слободни се Тошевски Димитар Тодоровски,Матеј Цветановски,Бобан Николов,Мирчевски и со Најдовски незнам каква му е ситуацијата.Според вас кој вреди да се потпише од горе споменатите и додадете некој кој сум го пропуштил.
По мене сите добро би ни дошле до некаде. Најдовски не го рачунам веќе, најверојатно ќе си остане во Тирана според најавите...
 
Член од
18 август 2019
Мислења
175
Поени од реакции
248
По мене сите добро би ни дошле до некаде. Најдовски не го рачунам веќе, најверојатно ќе си остане во Тирана според најавите...
Само ќе мора да се реши работата што побрзо затоа и овие ќе си најдат клуб.Да дојде спонзор играчи ќе се најдат,но неможе само странци ќе мора и неколку домашни фудбалери Јас сум оптимист дека ќе се реши работата и оваа сезона да пропадне да бидете средина на табела,следната сигурно ќе направите шампионски тим.
 
Член од
1 август 2015
Мислења
901
Поени од реакции
1.719
Еве да кажеме дека спонзорот доаѓа денеска,кои слободни Македонски играчи кои вредат нешто може да ги потпишете.Според она што гледам слободни се Тошевски Димитар Тодоровски,Матеј Цветановски,Бобан Николов,Мирчевски и со Најдовски незнам каква му е ситуацијата.Според вас кој вреди да се потпише од горе споменатите и додадете некој кој сум го пропуштил.
Од нашите би сакал овие:
Александар Трајковски
Дарко Велковски
Ѓоко Зајков
Бобан Николов
Мартин Мирчевски
Филип Најдовски
Љупчо Дориев
Давид Бабунски
Јани Атанасов

Сигурен сум дека пола од овие може да се земат.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
3.884
Еве да кажеме дека спонзорот доаѓа денеска,кои слободни Македонски играчи кои вредат нешто може да ги потпишете.Според она што гледам слободни се Тошевски Димитар Тодоровски,Матеј Цветановски,Бобан Николов,Мирчевски и со Најдовски незнам каква му е ситуацијата.Според вас кој вреди да се потпише од горе споменатите и додадете некој кој сум го пропуштил.
Душко Трајчевски и Бобан Николов на средина. Стопер Илиески од воска, Карчески е слободен и е ок опција. Напред странец добар. Мирчевски топ ќе легне и Најдо се разбира.
 
Последно уредено:
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.753
Поени од реакции
6.208
Најбитно е спонзорот да вложи и во преговорите да извлечеме колку што може повеќе работи во наша корист, нема потреба да се врши притисок врз дечките што преговараат од наша страна.

Играчи ќе најдеме во секое време, нашата лига е толку слаба што се доволни неколку солидни играчи за да се освои.
Од сегашниве играчи на кој не му се чека може слободно да замине, ние навивачите останува да чекаме и да се надеваме на добри вести, ваљда и нас конечно ќе не огрее сонце и ќе дочекаме подобри денови, мислам дека и ги заслуживме после цела борба за клубот последните години.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom