Фан Клуб: Вардар

Член од
2 октомври 2011
Мислења
841
Поени од реакции
504
За стрим одете преку gol.mk таму ги имате двата стрима ни кочат ни ништо.
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
И јас на тос помислив, ама еви ги се враќаат
Кога сме шупаци. Читам Балисти влегле на терен. Ќе си ја добијат службено доколку не излезат, ама ние мужишта.

Да беше обратна ситуација немаше воопшто да излезат и ќе ги бараа своите права во Стразбур, Хаг и Лозана како тоа се угнетувани во оваа вукојебина.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.239
Требало да не излезат и да не играат штом е такв работата. И ако после овој инцидент не јадат дебела казна сечените нека не ми доаѓаат тука Али Баба и 40те разбојници што се на форумов да кажуваат колку се угнетени од ффм и како све против нив идат. Да им ја угнетам таа на овчојна што смрди.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Даре ни е најслаба карика. МиЉон грешки направи.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Каква службена бе не бидете смешни. Уште од кога влегоа Сергеј и Еколог во двата тима јасно е кој зема лига, а кој зема куп и тоа е тоа.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.147
Поени од реакции
4.542
Леле Којашевиќ да погодеше за 0-2 ќе ги пресечеа скроз, можеше и да подава на Балотели (n) Даре душа нема, дуел не може да издржи
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Добро овој Глишиќ жив е уште? Се изгуби трага од човеков.
Еден Колевски и Виктор Димков веќе еднаш се најдоа на клупа вторава полусезона а Глишиќ нигде го нема.
 
Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.141
Поени од реакции
5.492
Кога сме шупаци. Читам Балисти влегле на терен. Ќе си ја добијат службено доколку не излезат, ама ние мужишта.

Да беше обратна ситуација немаше воопшто да излезат и ќе ги бараа своите права во Стразбур, Хаг и Лозана како тоа се угнетувани во оваа вукојебина.
pravilata ne se takvi, sudiite odlucuvaat dali se uste ima uslovi za igra ili ne. ako sudiite odlucat deka treba da se prodolzi natprevarot, a eden tim ne saka da prodolzi, odposle mozno e bas toj tim da izgubi sluzbeno.
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
pravilata ne se takvi, sudiite odlucuvaat dali se uste ima uslovi za igra ili ne. ako sudiite odlucat deka treba da se prodolzi natprevarot, a eden tim ne saka da prodolzi, odposle mozno e bas toj tim da izgubi sluzbeno.
Хм, некако ми нема логика ова. Сами во никој случај нема да напуштат туку така, а и да не излезеа на терен иако судијата ете одлучил има услови мечот да продолжи доколку има такво правило, веројатноста Вардар да го изгуби мечот би била минимална, но знаејќи како функционираат работите кај нас ништо не би ме зачудило.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.147
Поени од реакции
4.542
Честито титула момци, после денешново коло, со +13, се е решено. И да изгубиме од шкендија наредно коло, 10 бода на 7 кола до крај се многу. Може полека да се размислува за лето и за нови засилувања.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom