Bibo
Последна активност:
20 јуни 2019 во 12:17
Член од:
9 април 2006
Мислења:
3.000
Допаѓања:
1.133
Поени од трофеи:
205

Следачи 4

Роденден:
12 јануари 1990 (Возраст: 29)

Сподели преку:

Bibo

29

Последна активност:
[On Tapatalk]Viewing forum list, 20 јуни 2019 во 12:17
  1. na4o_7
   na4o_7
   isto i jas imam prasanje :) kolku pari e participacija na fakultetite za sport, dali istite gi ima na ang jazik ?
  2. jass_sk
   jass_sk
   Bibo bi sakal da te prasam za studiranjevo vo Germanija. Jas sum vtora godina na Medicinskiot fakultet vo Skopje,odsek rentgen,a bi sakal moeto studiranje da go prodolzam vo Germanija,t.e tretata godina da ja zavrsam vo Germanija. Dali e ova mozno, i koi se pravilata za prefrluvanje,koe nivo na jazik e potrebno t.e koj stepen na Germanskiot jazik treba da go znam. dali moze tamu da go usovrsuvam jazikot.
  3. Naum_ManUtdFAN
   Naum_ManUtdFAN
   Здраво Бибо. В година сум 4-та година и би сакал да студирам на некој од техничкиве факултети во Германија, исто ко тебе :) Планирам да се јавам во амбасада и да побарам нешто стипендии и од таму и од нет, него сакав да те прашам како паталец дали можеш да ми дадеш некоја насока кај да барам, некој вебсајт, некоја институција. Фала однапред и ептен би ценел ако можиш да ми помогниш. Поздрав :)
  4. Invader
   Invader
   Анализа до Петок треба да направиш.
  5. Rocky990
  6. AngelaEjndzela
   AngelaEjndzela
   Hello. :)) Jas sum nova na forumov.Sakav da te prasham kako odit ova so studiranjevo vo germanija. jas ova godina ke sum 4ta gimnazija. I fax sakam da odam medicina vo germanija. Momentalno se spremam za Daf-ov. Imam informacija deka toa bilo osnovniot preduslov za studiranje tamu. I odkoga ke go polozam sto ponatamu? fala ti odnapred :))
  7. Shellshock nam67
   Shellshock nam67
   никој не те тера со сила да читаш си имаш други теми таму трујај со твојве коментар
  8. Lux
   Lux
   Во ред али јак е бекграундот околу земјотресите
  9. Lux
   Lux
   Види вака има некои работи шо држа вода али стварно како на пример дека сидата е вештачки створена болест за да се уништи третиот свет(Африка) и еден КУП други ама ова со ангелов е апла глупост.Околу земјотресиве можно е и то сценарио дека америте имаат "створено" дел од цунамите, то е во теорија и пракса возможно. Иначе интересни теми се ова, има многу дебати и теории
  10. Lux
   Lux
   хахах абе со онакви рзаци како онај не можиш на крај да излезиш
   со инка да се тураше мозок че му туревме ама не можи
  11. Flying Dutchman
   Flying Dutchman
   hahahahaha iskopleksiran do koske hahaha leleeee
  12. Flying Dutchman
   Flying Dutchman
   koj rekol deka e magija be???? hahahah ti bladas be sine ....lele tolku e medicinava napredna a se pogolemi bolesnici imame ,daj napij se neso ziti zdravje.
  13. Bibo
   Bibo
   Ajde cao, i idi frli se, glup si ko kur nema sto
  14. Flying Dutchman
   Flying Dutchman
   epa dok ne svatis kako ne komentiraj ,i ajde dosta moabetam so tebe ke me otupis...,poso od gejmer ko tebe niso nemozes da naucis ...ajde putuj
  15. Bibo
   Bibo
   OF retardiran eden:

   mnogu jasno deka trikovite mu se dobro maskirani i nemozes lesno da sfatis kako gi pravi, AMA FAKT E DEKA SAMO RETARDIRAN MOZE DA VERUVA DEKA E MAGIJA.

   So ima veze deka nemozam da objasnam, bitno ne sum glup ko tebe da mislam deka e "nekoja super mok" ko boze toa pa poveke logika pravi!?!?! Ziti pametniot so si, idi frli se...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  12 јануари 1990 (Возраст: 29)