N
Поени од реакции
5.492

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ова за нискиве лиги во Германија навистина ли е така како што кажуваш?
    Не го слушам прв пат муабетов, еден колега порано играл фудбал во некоја таква лига и истиов муабет ми го кажуваше, дека на една таква утакмица кога се играло со турска екипа морало да изгубат намерно зошто играле на нивни терен за да не изгубат.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom