Фан Клуб: Вардар

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.878
Поени од реакции
7.263
Ilco I taka ve nekese so tie direktorcinjata a Sega uste poke ke vi praj sopki a pancev e ispukana puska ova samo reklama ubav piar za samsonenko nisto drugo oti darko e prodadena dusa vcera so edni denes so drugi kaj so ima pari utre zvezda da go pobara nekoj administrativec da bidi odma ke izbega

Sent from my 6039Y using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Како и да е нека му е со среќа на Панчев функцијата се надевам дека ќе дојдеме до поголеми успеси со него.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Последниве два натпревари зошто го нема Којашевиќ ни на клупа, повреден е? Исто и со Попов ми е малце чудно, еден натпревар игра другиот го нема ни на клупа па пак игра па пак го нема.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Којашевич мислам дека се повреди против Работнички.
Инаку кога е реваншот во купот ?
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Пак Шиле нѐ вади од гомна. Три минути после влегувањето во игра дава гол. Не смееме толку да зависиме само од еден играч. За играта што да кажам, ССК има потечна, подинамична игра од нас.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Што е ова бе ццц... Грне ама го фрли буба хахахахха...еве ги индианциве на дело, уште некој нека влезе на терен
 
Член од
2 октомври 2011
Мислења
841
Поени од реакции
504
Што е ова бе ццц... Грне ама го фрли буба хахахахха...еве ги индианциве на дело, уште некој нека влезе на терен
Не видов шо напрај Грнчаров за да добиет црвен. Заслужено го доби?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Добро кое е старчево шо праи пауза од 2 минути од збор до збор? Да не има склероза?
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Ми кочи многу стримов. Зошто е прекината ? Видов дека има 2 црвени..
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
Ми кочи многу стримов. Зошто е прекината ? Видов дека има 2 црвени..
Пробај преку ФФМ страната ако веќе не глеаш таму мене ми е џам стримот, нит кочи нит нишо.

Ја касно се пуштив ама имало некоја тепачка меѓу фудбалерите као шо можев да разберам, 2 црвени се поделени, еден за Шкендија и еден за Вардар.
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
Што е ова бе ццц... Грне ама го фрли буба хахахахха...еве ги индианциве на дело, уште некој нека влезе на терен
Гледам ја прекинале. Сеа да се паметни вашиве ако влегле од публика на терен и ги нападнале поштено нека не излегуваат и ќе си ја добиете службена и лапајте си финале бонус.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Не видов шо напрај Грнчаров за да добиет црвен. Заслужено го доби?
Фелипе напраи фаул, заслужено си доби жолт и после почнаа кошкањата. Камерата од далеку снимаше така да не знам што точно се случуваше, ама Грне му ја опали една на еден зелкич. Тоа убаво се виде. После тоа Хасани го нападна Грне и овој го фрли на земја. Тигран и Кољо исто така беа жестоки во дуелите. Глигоров си доби и жолт за неговиот идпад, исто така заслужено. После почнаа балисти да фрлаат бакљи и влегоа на терен.
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Да ти ебу стрим,много кочи.
Зашто оној обичаен јутјуб стрим го нема од Вардар,секогаш добро функционира.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Гледам ја прекинале. Сеа да се паметни вашиве ако влегле од публика на терен и ги нападнале поштено нека не излегуваат и ќе си ја добиете службена и лапајте си финале бонус.
И јас на тос помислив, ама еви ги се враќаат[DOUBLEPOST=1492613844][/DOUBLEPOST]
Да ти ебу стрим,много кочи.
Зашто оној обичаен јутјуб стрим го нема од Вардар,секогаш добро функционира.
Веќе неколку текми понред Вардар не прави свој стрим. Кај мене е добар од ффм, а со палистер не ми ја пушташе утакмицата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom