Фан Клуб: Барселона

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.614
Поени од реакции
31.821
Центаршутевите изгледаат лоши бидејќи немаме играч кој ќе може да ги искористи истите.
Имаш добар муабет и тука. Но нема потреба да се форсираат истите кога не одат нели? Овој постојано ко на зафрканција си лупка во вис.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.623
Поени од реакции
10.336
за педро и дани е веќе стара приказна ми скурчи од карање веќе.. од 10 центаршути еден да не можиш да погодиш абе кадеее..
а и рафиња не ми прај ќеф.. очигледно енрике го форсира пошто нели тренер му беше.. поборбен е од брат му ама нема ни третина од фудбалската вештина..
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.216
Поени од реакции
7.277
Pedro nesrecho! I Munir uzhas. Neymar i Sandro in.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
238
Поени од реакции
133
Без разлика на стативите овој меч, колку и отпимистички да звучи мислам дека Барса не прима повеќе од 10 гола сезонава во Ла лига
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.614
Поени од реакции
31.821
Се гледа дека уште не се целосно ослободени од притисокот.
Се надевам дека Енрике, ќе ја забележи разликата што ја постигна со измените, онака за памет друг пат како да започни еден меч, и кои играчи можат да бидат мотори во средина и напад. Се ок тоа шпанци ова она, ама мора да се пласира најдоброто.

Победа е победа, се надевам на подобрување, оти денешниов натпревар не ветува многу многу успех каков што сите посакуваме :)
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Без разлика на стативите овој меч, колку и отпимистички да звучи мислам дека Барса не прима повеќе од 10 гола сезонава во Ла лига
Богами .. 10 примено, 15 дадено. Со ваква игра ко денешнава, послабо некако ..
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.623
Поени од реакции
10.336
требаше делофеу да го задржат а педро слепецот да го продадат.. ќе си ги имавме дел-мунир-сандро како замени (y)
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.046
Поени од реакции
36.476
Вие тоа озбилно? Вилареал гости ти е еден од најжешките терени во Шпанија. Потполна контрола имавме над играта , иако немавме многу шанси.

Јас сум презадоволен. Трчат и гладни се , играт со срце. Тоа е и повеќе од доволно.

Меси и Ракитич се поезија. Се друго ќе биде бонус.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom