Serpico
Поени од реакции
690

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Шефе,едно прашање,дали за на Архитектура мора да се полага матура по математика,дали има можност да ме примат иако не сум полагал математика,ме интересирта макар да е шансата 0,00009.Фала од напред ...
  G
  Демо-тестирањето ќе се одржи на 1јуlи / petok / 2011 година во 12,00 часот.
  Заинтересираните кандидати треба да поднесат пријава во студентската служба на Факултетот до 30 јуни 2011 год. и да уплатат 2.000,00 денари, на уплатница (образец ПП 50)
  И шо е разликаа од демо тестирањево со подготвителната настава. Девојкаа сака да се запише таму па кажи некоја информација за нив. Пофали ги. :)
  Поздрав!
  G
  Заинтересираните кандидати треба да поднесат пријава во студентската служба на Факултетот до 1 јули 2011 год. и да уплатат 6.000,00 денари, на уплатница (образец ПП 50).ДЕМО-ТЕСТИРАЊЕ ЗА СТЕКНУВАЊЕ УВИД ВО ПРОЦЕСОТ НА ТЕСТИРАЊЕ СПОСОБНОСТИ

  Архитектонскиот факултет организира демо-тестирање за стекнување увид во процесот на тестирање способности за кандидатите заинтересирани за упис во првиот уписен рок.
  G
  Дечко мечко ти си на архитектонски де објасни шо значит ова :Архитектонскиот факултет организира подготвителна настава за стекнување способност за визуелна перцепција и прикажување на архитектонскиот простор за кандидатите заинтересирани за упис во првиот уписен рок.
  Подготвителната настава ќе се одржи на 4,5,6, 7, 8 и 9 јули 2011 година.


  За многу години Божиќ!
  Здравје, среќа, мир, љубов, спокој, слога во годината што претстои
  ¯
  Citav edni stari temi za fudbal megju kajgandzii i naletav na mislenje koe vika deka sum imal sobrakajka... I posle se otvore tema (normalno na moja inicijativa) deka sum umrel... ti, rymz i uste eden mi se javuvate :)

  Rymz duri i na tatko mi (pojma neam od kade brojot) mu se javil da go prasa dali sum ziv...

  jbg...
  Запознаен сум многу добро со историјата на ЛШ така да нема потреба од објаснувања. :) А и двајцата знаеме добро, што сакав да кажам со тоа што го напишав. :smir:

  За домејнче можеби во иднина, во моментот имајки го во предвид бројот на фановите, добро ни е и така. Ако дај Боже освоиме Лига на Шампиони или Шпанско првенство, ќе биде и тоа. :)

  Поздрав.
  abe nikako da mi teknese toa rutinski,pa vidov ne vidov ja napisav rutinirani iako sea gleam kolku smesno zvuci:pos: i da fala ti na popravka,go cenam mnogu toa,epa na kraj od greskite se uci neli,ipak ne sum tolku los :)

  btw Hi5 Cestito brate
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom