Serpico
Последна активност:
17 октомври 2016
Член од:
25 јануари 2007
Мислења:
11.156
Допаѓања:
665
Поени од трофеи:
180
Роденден:
18 март 1986 (Возраст: 33)

Сподели преку:

Serpico

Сковинистратор, 33

Последна активност:
17 октомври 2016
  1. Forza Milan!!!
   Forza Milan!!!
   Лајкни го ова кога ќе излезеш од притвор.
   1. На Грејвдигер и Xibalba им се допаѓа ова.
  2. Божино
   Божино
   К'ј си другар? Те снема. :)
   1. На Џонтра Волта му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Serpico
    Serpico
    На пат бев :)
    24 октомври 2013
   3. Божино
    24 октомври 2013
   4. Serpico
    Serpico
    Уба е портокаловава, уба :)
    24 октомври 2013
  3. Едмонд Дантес
   Едмонд Дантес
   Шефе,едно прашање,дали за на Архитектура мора да се полага матура по математика,дали има можност да ме примат иако не сум полагал математика,ме интересирта макар да е шансата 0,00009.Фала од напред ...
  4. Zaptija Stojkov
   Zaptija Stojkov
   Боби ме знаеш ли мене? Генерација во Христо бевме.
  5. Gray Foxx
   Gray Foxx
   Фала за одговор типче!
  6. Gray Foxx
   Gray Foxx
   Демо-тестирањето ќе се одржи на 1јуlи / petok / 2011 година во 12,00 часот.
   Заинтересираните кандидати треба да поднесат пријава во студентската служба на Факултетот до 30 јуни 2011 год. и да уплатат 2.000,00 денари, на уплатница (образец ПП 50)
   И шо е разликаа од демо тестирањево со подготвителната настава. Девојкаа сака да се запише таму па кажи некоја информација за нив. Пофали ги. :)
   Поздрав!
  7. Gray Foxx
   Gray Foxx
   Заинтересираните кандидати треба да поднесат пријава во студентската служба на Факултетот до 1 јули 2011 год. и да уплатат 6.000,00 денари, на уплатница (образец ПП 50).ДЕМО-ТЕСТИРАЊЕ ЗА СТЕКНУВАЊЕ УВИД ВО ПРОЦЕСОТ НА ТЕСТИРАЊЕ СПОСОБНОСТИ

   Архитектонскиот факултет организира демо-тестирање за стекнување увид во процесот на тестирање способности за кандидатите заинтересирани за упис во првиот уписен рок.
  8. Gray Foxx
   Gray Foxx
   Дечко мечко ти си на архитектонски де објасни шо значит ова :Архитектонскиот факултет организира подготвителна настава за стекнување способност за визуелна перцепција и прикажување на архитектонскиот простор за кандидатите заинтересирани за упис во првиот уписен рок.
   Подготвителната настава ќе се одржи на 4,5,6, 7, 8 и 9 јули 2011 година.
  9. HEATHY
   HEATHY
   mnogusilos@realmadrid.forum.kajgana.com
  10. Supreme06
   Supreme06
   На 15 годишни им спремаш ферка а? хахахаха
  11. Олимпија
   Олимпија
   [IMG]

   За многу години Божиќ!
   Здравје, среќа, мир, љубов, спокој, слога во годината што претстои
  12. ¯\_(ツ)_/¯
   ¯\_(ツ)_/¯
   Citav edni stari temi za fudbal megju kajgandzii i naletav na mislenje koe vika deka sum imal sobrakajka... I posle se otvore tema (normalno na moja inicijativa) deka sum umrel... ti, rymz i uste eden mi se javuvate :)

   Rymz duri i na tatko mi (pojma neam od kade brojot) mu se javil da go prasa dali sum ziv...

   jbg...
   1. На dzesika му/ѝ се допаѓа ова.
  13. MkDon
   MkDon
   Запознаен сум многу добро со историјата на ЛШ така да нема потреба од објаснувања. :) А и двајцата знаеме добро, што сакав да кажам со тоа што го напишав. :smir:

   За домејнче можеби во иднина, во моментот имајки го во предвид бројот на фановите, добро ни е и така. Ако дај Боже освоиме Лига на Шампиони или Шпанско првенство, ќе биде и тоа. :)

   Поздрав.
  14. Ilumious
   Ilumious
   jasssum```!~~~pozzi44!aslplsssss
  15. Beck's
   Beck's
   abe nikako da mi teknese toa rutinski,pa vidov ne vidov ja napisav rutinirani iako sea gleam kolku smesno zvuci:pos: i da fala ti na popravka,go cenam mnogu toa,epa na kraj od greskite se uci neli,ipak ne sum tolku los :)

   btw Hi5 Cestito brate
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  18 март 1986 (Возраст: 33)
  qwerty

  Слушање на труба.

  Потпис

  ракија и цицки.​