Фан Клуб: Арсенал

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
Нек им е честито титула на Сити, се надевам дека Артета и управата ќе научат од грешките овие две сезони и ќе направат исчекор кога е најпотребно. Зимскиот преоден рок не се преспива кога клупата е тенка.
Иако не е се завршено, ама ме интересира, кои се грешките во сезона каде што потенцијално можеме до 89 бода?
Автоматски споено мислење:

+ од тој зимски преоден рок што се спомнува, само една ебана утакмица имаме изгубено во ПЛ. ЕДНА.
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
554
Поени од реакции
1.017
Иако не е се завршено, ама ме интересира, кои се грешките во сезона каде што потенцијално можеме до 89 бода?
И сепак некој е подобар и од тоа :toe:

Пак ќе кажам, зимски сон кога клупата е тенка :)
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
И сепак некој е подобар и од тоа :toe:

Пак ќе кажам, зимски сон кога клупата е тенка :)
Не играме фудбал менаџер па да можеме да трошиме ненормални пари и за клупи. Тимот ќе биде составен со еден WC напаѓач и 2-3 ротациони играчи. Тоа не можеше се да се земе минатото лето
Автоматски споено мислење:

1716139044394.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom