Фан Клуб: Арсенал

Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.029
Поени од реакции
6.691
Lazio, Copenhagen i Porto bi bile super ko za start.

Imam chustvo deka kje se padnat Inter ili PSG
Автоматски споено мислење:

Dobro e
 
Последно уредено:

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
To e, da ne bese povreden Tomijasu sigurno toj ke bese starter deneska.
Odegard mnogu slab deneska, vo nekoj Ceballos film vlezen pravi pirueti i gi komplicira napadive.
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
550
Поени од реакции
1.016
Ама и Мартинели не се зеза :angel:
Среќа и Ливерпул некако збркано делуваат од раниот гол и сѐ нешто брзаат.
Автоматски споено мислење:

Мартинели душа нема веќе. Одегард и Мартинели што поскоро на клупа, мора нешто посвежо да влезе оти ни бод нема да се зачува.
 
Последно уредено:
Член од
27 декември 2020
Мислења
550
Поени од реакции
1.016
Не може бре празен гол да промашиш против Ливерпул, па што сака нека ти биде. Неусогласен ми делуваше тимот на терен денес, ко отсечени да беа. И што е со кондицијата ко Озил, до 60та попаѓани?
Ако не се донесе нешто зимоска бар за ротација, ќе попаѓаат до февруари со распоредот што претстои.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Не може бре празен гол да промашиш против Ливерпул, па што сака нека ти биде. Неусогласен ми делуваше тимот на терен денес, ко отсечени да беа. И што е со кондицијата ко Озил, до 60та попаѓани?
Ако не се донесе нешто зимоска бар за ротација, ќе попаѓаат до февруари со распоредот што претстои.
Ова денес беше касапница, пресинг од двете екипи. Душа немаа после 80та минута. Многу е полесно кога имаш посед и ја контролираш играта и интензитетот...
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Гостинските дресови на официјалната се на 40% попуст да знаете. Мене искрено не ми прават мерак, али некој ако му прават може да си испазари. Има работи до 50% попуст.
 

devilko

♆ wicked one ♆
Член од
28 август 2014
Мислења
1.825
Поени од реакции
5.934
Гостинските дресови на официјалната се на 40% попуст да знаете. Мене искрено не ми прават мерак, али некој ако му прават може да си испазари. Има работи до 50% попуст.
Боље ретро дрес да се земи на попустов. Баш топ изгледаат.

Има интересен мерч. Каде кажа... На маки не ставаш сега. :D
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Боље ретро дрес да се земи на попустов. Баш топ изгледаат.

Има интересен мерч. Каде кажа... На маки не ставаш сега. :D
Јас џемпер ќе нарачам, има еден бордо со топчето везено на гради, 1000ка му доаѓа, доста културна цена.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Летово братов беше во Лондон ми зема муниција од арморито во вредност од 190 фунти, доста е за годинава. :D
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
700 (10 фунти) за Мк , ништо (или ептен нешто ситно) ако имаш некој во Англија па на негова адреса да порачаш и да ти ги донесе на следно доаѓање. Засега за овие 2 начини сум чул кај нашинци. :D
 
Член од
13 август 2023
Мислења
492
Поени од реакции
1.156
700 (10 фунти) за Мк , ништо (или ептен нешто ситно) ако имаш некој во Англија па на негова адреса да порачаш и да ти ги донесе на следно доаѓање. Засега за овие 2 начини сум чул кај нашинци. :D
Пази да не ти пуштат со ДХЛ, кога порачував од Јунајтед пред некое време, за Македонија праќаат само со ДХЛ. Кога ќе земеш давачки, ова-она за нив, ќе фрлиш уште еден дрес да му ебам матер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom