Фан Клуб: Јувентус

Член од
15 март 2010
Мислења
5.865
Поени од реакции
6.375
Какви? Не избрзувај со заклучоци, и мене ми е жал за девојките, на секој му е.. но ако на автопат излегле , ноќно време ,без доволно светлечка сигнализација е тешко да се види, на автопат се вози брзо .. сад га видиш сад га невидиш.... жалосно но немој да судиш предвреме ... инаку некој портали со душа го чекаа ова, наслов " Карера е Убиец " :facepalm:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
40-50 Милиони? За Видал ? хехее.. абе 100 на рамно, ни денар помалку.. фантазија на некој навивачи/новинар е ова . Нити ќе понуди Јунајтед, нити Јуве има намера да заработи на можеби највредниот играч во Јуве . Не за бедни 40 милиони сигурно... И каков Фабрегас бре момче , што зборуваш... која функција ја има тој а која Видал... размисли малку....
Марота изјави дека Видал е еден од играчите во Јуве кои не се продаваат за никаква цена, и под никакви услови.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.462
Поени од реакции
5.507
Какви? Не избрзувај со заклучоци, и мене ми е жал за девојките, на секој му е.. но ако на автопат излегле , ноќно време ,без доволно светлечка сигнализација е тешко да се види, на автопат се вози брзо .. сад га видиш сад га невидиш.... жалосно но немој да судиш предвреме ... инаку некој портали со душа го чекаа ова, наслов " Карера е Убиец " :facepalm:
Нова година било, ако бил под дејство на алкохол тогаш (а сигурно бил), може многу да заглави, ама штом поминало толку време не верувам дека ќе оди во затвор.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.104
Поени од реакции
359
Ama preku kurov so vakvive obvinuvanja pa da go ebam 2011 nova godina pomina dolgo vreme i tek sega im tekna ae ke go sudime?? sto pretodno ne se vodese istraga i do sega se ke bese racisteno.Si igra kurot nekoj so sudskiov sistem nekolku godini ali ke stigne kaznata eden den :mad:
 
F

FuckYouAll

Гостин
Лошо, незнам шо се дешават, ама ај ќе издржиме, неможат на секое да ни прават вака, а и Конте ќе се вратит, и после нека го тргнат ако можат.
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Третиот можен тренер на Јувентус ке биде обвинет за ХХХ причини и така приказната продолжува...:tapp:
Нека оди се у ПМ :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom