A
Поени од реакции
68

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=20856&page=1
  Истото прашање добар одговор.Долготрајно вежбање со балансирана исхрана ти е одговорот.Додатоците играат мала улога.Не велам дека не даваат некој голем напредок,но верувај дека ако не си хранет како што треба и вежбаш без да знаеш што правиш никогаш нема да бидеш задоволен
  A
  alex10
  fala bratce,da ok e toa so ishranata,rabotata e sto ne sakam da zimam suplementi,sakam samo od ishrana da zimam protein.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom