Трансексуалност (општо)

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.371
Поени од реакции
845
T killed the LGB.

Јебига, во покретот прифатиле ментално болни луѓе и сега си го кркаат сите. На пример стрејт маж или лезбејка која не сака да спије со жена која има пенис е трансфоб.
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
1.371
Поени од реакции
845
Трансфобу:D

Додуше сега ги заебаваат со "superstraight" корустејќи ја нивната болна логика и ги полудува.
Автоматски споено мислење:

A social-media trend has people identifying as 'super straight.' The transphobic campaign was meant to divide LGBTQ people
super straight tiktok twitter 4chan
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.175
Поени од реакции
5.018
T killed the LGB.

Јебига, во покретот прифатиле ментално болни луѓе и сега си го кркаат сите. На пример стрејт маж или лезбејка која не сака да спије со жена која има пенис е трансфоб.
Уфф, терфу бегај!!!!!!!!

(се заебавам)
 
Член од
2 декември 2020
Мислења
84
Поени од реакции
75
А нешто понеписмено од тебе има ли?
Под камен да не живееш човече?
Каде со овој балкански менталитет...
Друже, во форумов го дркаш курот, на мене си нашол да збориш дали сум неписмен или не.Сега и не си го разбрал мојот коментар, па да те прашам, тебе нормално би ти изгледало да спиеш со некој трансвестит ?
 
Член од
1 ноември 2005
Мислења
1.826
Поени од реакции
803
А нешто понеписмено од тебе има ли?
Под камен да не живееш човече?
Каде со овој балкански менталитет...
Znachi li toa deka t.n.-ot "balkanski mentalitet" e neshto negativno, losho ili primitivno ?
Informiraj se malku za bliskata i podalechna istorija,. Taka e, ima temni i mrachni periodi na Balkanot, no ima i vredni umetnichki i nauchni dostignuvanja. Ama ti si verojtno del od t.n. zapadna civilizacija koja ochigledno degradira(parada pijnstva i kicha) vo sekoj pogled i zatoa uzhivaj i plivaj.
 
Член од
7 март 2009
Мислења
985
Поени од реакции
634
А нешто понеписмено од тебе има ли?
Под камен да не живееш човече?
Каде со овој балкански менталитет...
А демек се што доаѓа од Запaд ние треба да го прифатиме као исправно и напредно?!? Што има исправно во маж кој се клука со хормонски пилули за да му растат цицките и да личи на жена? Каде со таквите каkо тебе Аноне,со измрдани вредносни критериуми,ти си некое либерално тролче кое глуми напредњак а всушност обожаваш фрикови
Автоматски споено мислење:

Мечот со кој Конан ја проеба големата змија,хехе
Автоматски споено мислење:

Najvisoka stapka na samoubistva kako grupa na gragjani.
Isto imase eden subreddit kaj so kazuvaat iskustva ovie sho so operacija go odstranile penisot i napravile rez za vagina, kako smrdeata od ranata bila nepodnosliva i trajna.
Какви граѓани бе,се е тоа ПАДНАНА МАСА или ФРИКОВИ
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
4.711
Поени од реакции
4.233
Мечот со кој Конан ја проеба големата змија,хехе
Најзагреота се оние кои се нормални, ама им даваат подршка на болеснициве или народско кажано „политички коректни“, тие се повеќе за ќотек, демек они се модерни ние сме затупевени балканци... серем ви се на европските вредности.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.445
Најзагреота се оние кои се нормални, ама им даваат подршка на болеснициве или народско кажано „политички коректни“, тие се повеќе за ќотек, демек они се модерни ние сме затупевени балканци... серем ви се на европските вредности.
Поголем дел од тие што им даваат поддршка им прават само лице или пак имаат некаква корист од нив. Од невладини организации па до обичниот народ. Нема врска тоа со политичка коректност. Од оној од кој има корист логично е да го тапка по рамо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom