Dumbledore
Поени од реакции
24.073

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти си паметан дечко.
  Што ти значи никнејм?
  • Љубов
  Reactions: Dumbledore
  Dumbledore
  Dumbledore
  Деникен. :noze:
  парва
  парва
  Никако не можу да гу најду Чериотс оф д годс.
  : (
  Dumbledore
  Dumbledore
  И мене не ми е читана, сем овие 3 кои ги преведе Ѓурѓа и нешто што имав на српски (Очи свинге и уште 1-2), но мислам дека Chariots of the gods убаво е разглобена во една епизода на Ancient aliens, плус има добар документарен за изворноста на книгата, уште кога работел во хотелиерството па до концептот на идеи од кои е составена книгата.
  Не можам да одам оффтопик на темата :)
  Ама да си кажам дека освен што имам 21 год…машко сум :P
  • Хаха
  Reactions: Dumbledore
  коцка
  коцка
  како тука не можам? зошто мислип дека тука не можам хахахаха
  поише ти се бришеш сам него ли ја што те бришам, само пази,можам се да прочитам :P
  Dumbledore
  Dumbledore
  Знаеш зошто бришам! Имам двајца кои константно ме цитираат.

  пи.ес. Има роман да напишам, ќе го постирам и ќе го избришам. :P
  коцка
  коцка
  хахахахахахаха ама најубаво си правиш, ем ќе си кажеш тоа што си сакаш ем после 5 мин сите ќе те прочитаат а никој не може да те цитира/пријави :D
  леле колку си убав на аватарот којзнае колку пичиња ќе ти пишат пп
  Dumbledore
  Dumbledore
  Кој на пп, кој на ѕид... ;)
  • Хаха
  Reactions: парва
  Anon
  Anon
  па ѕидов ти е мртов 6 години
  Dumbledore
  Dumbledore
  Сликата треба да има ефект од денес. ;)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Anon
  Поздрав момак :) Имај добри расправи по форумов :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Dumbledore
  Dumbledore
  Dumbledore
  Фала за поздравот. Но јас повеќе би ја нарекол дискусија (не расправија). Но се се сведува на личноста спроти мене т.е. на таа со која дискутирам.
  Ke mi kazete li sto znaci nekoj da vi izjavuva lubov vo sonot
  D
  DStojmanovski
  ЉУБОВНА ИГРА - болест, настинка.
  ЉУБОВНИК ВО СОН - да бидеш, внимание, ќе ги откријат вашите чувства, да имаш љубовник - срам.
  ЉУБОВ ДА ВОДАТ ДРУГИ - несреќа.
  ЉУБОВНО ПИСМО - среќа во љубовта, радосни вести.
  izvini mozes da mi kazes kako da citiram na ovoj forumov?
  Dumbledore
  Dumbledore
  Нели под секој коментар има, ми се допаѓа, пријави и одговори, одговори всушност е цитирање на целиот негов коментар.
  Dumbledore
  Dumbledore
  А опцијата се наоѓа доле во аголот на коментарот кој сакаш да го цитираш.
  Lool
  Lool
  Dumbledore fala ti!!!
  Албус Пурсифал Вулфрик Брајан? xD
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom