Dumbledore
Поени од реакции
10.753

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • леле колку си убав на аватарот којзнае колку пичиња ќе ти пишат пп
  • Хаха
  Reactions: Dumbledore
  Dumbledore
  Dumbledore
  Кој на пп, кој на ѕид... ;)
  Anon
  Anon
  па ѕидов ти е мртов 6 години
  Dumbledore
  Dumbledore
  Сликата треба да има ефект од денес. ;)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Anon
  Поздрав момак :) Имај добри расправи по форумов :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Dumbledore
  Dumbledore
  Dumbledore
  Фала за поздравот. Но јас повеќе би ја нарекол дискусија (не расправија). Но се се сведува на личноста спроти мене т.е. на таа со која дискутирам.
  Ke mi kazete li sto znaci nekoj da vi izjavuva lubov vo sonot
  D
  DStojmanovski
  ЉУБОВНА ИГРА - болест, настинка.
  ЉУБОВНИК ВО СОН - да бидеш, внимание, ќе ги откријат вашите чувства, да имаш љубовник - срам.
  ЉУБОВ ДА ВОДАТ ДРУГИ - несреќа.
  ЉУБОВНО ПИСМО - среќа во љубовта, радосни вести.
  izvini mozes da mi kazes kako da citiram na ovoj forumov?
  Dumbledore
  Dumbledore
  Нели под секој коментар има, ми се допаѓа, пријави и одговори, одговори всушност е цитирање на целиот негов коментар.
  Dumbledore
  Dumbledore
  А опцијата се наоѓа доле во аголот на коментарот кој сакаш да го цитираш.
  Lool
  Lool
  Dumbledore fala ti!!!
  Албус Пурсифал Вулфрик Брајан? xD
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom