Трансексуалност (општо)

K

Kitsune

Гостин
Која е оваа педерчина бе? Какви транџи какви бакрачи,се е тоа педеришта бе
Не е педер. Се работи за Елен Пејџ, сега се вика Елиот. :(

И на гугл кога ја бараш исто искача
20210321_101322.jpg

И на македонски ако го наместиш истото испаѓа. Во преводот на википедија користат машки заменки
20210321_101347.jpg
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
8.346
Поени од реакции
11.601
Гарант @Staycalm извршил корекции на Википедија.

"Во шумата" беше симпатична, па и во "Х-мен". Ама како почна да старее, така се помалку почна да личи на жена, не верувам дека ова е природен процес, туку резултат на одредени пластични операции (културно сакам да кажам дека е ружна). Сега удрила ножица и се облекла ко класична "машко-женско" лезбејка! (y)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
13.143
Поени од реакции
16.893
Гарант @Staycalm извршил корекции на Википедија.

"Во шумата" беше симпатична, па и во "Х-мен". Ама како почна да старее, така се помалку почна да личи на жена, не верувам дека ова е природен процес, туку резултат на одредени пластични операции (културно сакам да кажам дека е ружна). Сега удрила ножица и се облекла ко класична "машко-женско" лезбејка! (y)
Брат, се ставаат на хормонска терапија со тестостерон. Па надворешниот изглед и гласот се менува.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
8.346
Поени од реакции
11.601
Брат, се ставаат на хормонска терапија со тестостерон. Па надворешниот изглед и гласот се менува.
Од тестостеронот само гласот се менува. За лицето зела пластични, барем претпоставувам, затоа што премногу брзо од симпатична стана ружна. Тоа ми беше зборот.
 
K

Kitsune

Гостин
Гарант @Staycalm извршил корекции на Википедија.

"Во шумата" беше симпатична, па и во "Х-мен". Ама како почна да старее, така се помалку почна да личи на жена, не верувам дека ова е природен процес, туку резултат на одредени пластични операции (културно сакам да кажам дека е ружна). Сега удрила ножица и се облекла ко класична "машко-женско" лезбејка! (y)
Жал ме фаќа кога ја глеам. Баш добра типка беше. Што и требаше ова.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.019
Поени од реакции
24.142
Баш добра типка беше.
Воопшто не беше добра. Уште кога се прослави со Џуно ми беше ептен антипатична.
Ете што ја мачело и зошто била таква...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
13.143
Поени од реакции
16.893
Не ја гледам сврхата на ова преоѓање да го речам, ништо не добиваат. Едноставно треба да прифатиш тоа што си и готово. Ја рецимо се идентификувам како покемон и тоа е тоа, не планирам да правам операција за да изгледам така.
 
K

Kitsune

Гостин
Воопшто не беше добра. Уште кога се прослави со Џуно ми беше ептен антипатична.
Ете што ја мачело и зошто била таква...
Мислев на изглед. Од секад ми беше убава. Сега со овој нејзин испад жал ме фаќа.
Автоматски споено мислење:

Не ја гледам сврхата на ова преоѓање да го речам, ништо не добиваат. Едноставно треба да прифатиш тоа што си и готово. Ја рецимо се идентификувам како покемон и тоа е тоа, не планирам да правам операција за да изгледам така.
Внук ми како супермен, јас како трансформер.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.467
Поени од реакции
7.432
Никогаш не ми била убава ама како актерка ми беше океј Пејџ. Во Inception посебно. Незамисливо ми е сега да ми излезе како маж на филм. Ептен ќе ми е глупо.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
5.447
Поени од реакции
3.130
Нејзин т.е. негов т.е. негово проблем. Туку проблемот е што ако си го :drk: на маж дали те прави педер? :shook:
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.269
Поени од реакции
18.453
Од тестостеронот само гласот се менува. За лицето зела пластични, барем претпоставувам, затоа што премногу брзо од симпатична стана ружна. Тоа ми беше зборот.
uh...
1616331095315.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom