Супер лига, да или не?

Дали сте за Супер лига?


  • Вкупно гласачи
    299
  • Гласањето е завршено на .

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.519
Поени од реакции
8.182
Јувентус демантира дека Ањели си поднел оставка


Сега шо прајме со дезинформациите???
Ништо, продолжуваме со сеирот на сметка на Ањели :P
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.419
Немало интерес за фудбал.
За нецели 60 часа 116 страни испишани на форум во Македонија.
кхм кхм.
Затворени сме дома и ништо не работи од локал, што да правиме по цел ден, зелник?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.814
Поени од реакции
10.525
Вечер пак ќе си ја пуштам репризата од интервјуто на Перез, тоа ти доаѓа како приквел на некоја серија да гледаш :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
13.050
Поени од реакции
9.490
Член од
26 јануари 2009
Мислења
9.524
Поени од реакции
12.878
Мора да им се признае почит на господата Маркус Рашфорд, Џордан Хендрсон, Чави Мегваер, ТАА пошто покажаа муда и се побунија против фудбалското Отворено Општество на чело со Флсорос.
Друже дај бе префрли се за Јунајтед навивај. Кој се спротиставил? Ко да некој за врат ги имаше фатено па се спротивставиле. Типично британско просеравање 24 саата слушам, исто ко за брегзит, ко пола од тие што гласаа поима немаа зошто се против, but it's the right thing to do, али нема врска it's happening :vozbud:. Да има некоја опција Реал да се повлече сосема од ЛШ/КУП УЕФА да не им ги гледам анализите и анализаторите ала Гери Невил со нула освоени бодови како тренер.
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
10.814
Поени од реакции
10.525
Затворени сме дома и ништо не работи од локал, што да правиме по цел ден, зелник?
Ќути арни сме кога досега не не испратил некој од членовите по з
Pa ne e na odmet malku domakisnki raboti da pravis..
Знаеввв хаха а баш тоа го куцав сега, дека чудно досега како некој не се избацил да не испрати в кујна :ROFLMAO:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.085
Поени од реакции
12.816
Вечер пак ќе си ја пуштам репризата од интервјуто на Перез, тоа ти доаѓа како приквел на некоја серија да гледаш :)
Освен ако си Стелт.

Јас ќе гледав финале на Суперлигата, па потоа ќе го гледав интеевјуто.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
7.434
Поени од реакции
11.582
Бреј како ќе биде сјебан реал од уефа во полуфиналево ако не јадат дисква одма, па има да им кршат раце и нозе без да се свири фаул, вар има дијагонали да им црта при офсајд ситуации, Чакир со остар поглед ќе им дофрла гоу бек ту суперлига ќерата, биче фешта. КТБФФХ!
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.709
Поени од реакции
8.362
 

Kajgana Shop

На врв Bottom