Ставаат дрога во сокчето!

Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Море што знам едни no name сокови, 20 денари - 2L, тоа ти е права ствар.
Reffered to as: "Сок од жолтион", "Сок од црнион", "Брза смрт", etc.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.401
Поени од реакции
6.021
да е здрав и жив атеистот ме потсети на вицот со зајко -пак спид лапна :)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
AKA, Степ Лајт? :vozbud::pov:
На други мислев, во течна агрегатна состојба.
Степов е похардкор, него може и да го шмркаш. И после немало поврзаност меѓу сокчето и дрогата, абе ај. ><
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
На други мислев, во течна агрегатна состојба.
Степов е похардкор, него може и да го шмркаш. И после немало поврзаност меѓу сокчето и дрогата, абе ај. ><
Овде локално, ги викаме брза смрт. <3
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.401
Поени од реакции
6.021
О тие во течна бе ако ги замрзнеше можеше и како сладолед да ги лижеш :) .Какви табли и трефки тоа му е мајката :)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Имаше и брендирани, Fantra ми беше фејворит, среќа што се откажав навреме. ><
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.656
Поени од реакции
4.713
Cola Cola :tapp: - фирмата > "Нов Зеланд" :pos:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Имаше и брендирани, Fantra ми беше фејворит, среќа што се откажав навреме. ><
Помали сте вие, незнам дали го фативте периодот на Смедеревка и боровница Степ? Чуството у желудец утре дента со ништо не се опишува! :pos2::angry3:

Ако нешто ме асоцира на тоа.. :vozbud:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
1) Мислиш дека до тебе му е дојдено на некој таков? Мислиш не е доволно моќен да има која што сака, па ќе троши пари по тебе на таков начин да те легне?
Оти мислиш дека нема едноставно да те шармира со парите? Не знам ќе ти купи нешто, ќе те прошета некаде, викенд на Маврово, Грција...како и да е.

МНОГУ се гледаат филмови ама за среќа реалноста е поинаква.

2) Ти ако бидиш нормална девојка и при свест, %u
Не те разбрав баш се, ама нема врска. Зошто бе да си троши пари? Зошто да се замара да те шармира со неговите пари да те води ваму таму, да ти купува подароци или не знам што, кога може да те има истата вечер со малку дрога? Ај размисли малку и ќе видиш дека сум во право. Денеска какви се работи се случуваат во светот, ова е нешто нормално во по развиените земји, а гледам дека ќе биде и кај нас. И да, во право си, многу се гледаат филмови кајшто се е идеално, а за жал реалноста е многу поинаква и по сурова
Второто не ти го разбрав, ако можеш објасни малку
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Epa ako mislite deka stavaat droga u sokceto ( za da ve legnat :S ) , ne pijte sokce , pijte vodka i konjak namesto toa :helou:
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Абе дааа... 300 денари една ризла со ганџа нема друга работа па ке ти дава хахах.. Освен ако знае дека си пун со пари и сака да те краде
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.656
Поени од реакции
4.713
Абе дааа... 300 денари една ризла со ганџа нема друга работа па ке ти дава хахах.. Освен ако знае дека си пун со пари и сака да те краде
300 денари една ризла со ганџа e грабеж :uvo: , македонски стандард е 100 ден 1 грам , така да 300 ден. би било 3 грама = 3 ризли двојки со нормално мешање тутун :tv:
 
Член од
16 септември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
|Volkswagen| 12-02-10 14:03
Ставаат дрога во сокчето!
Каде бе другар, кај Ставаат дрога во сокчето, да појдам и мене да ми Ставаат дрога? Кој дава без пари. :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom