Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.701
Поени од реакции
11.855
Со @bijons
Не знам како ме има заслужено ама чим Господ ми прави џст а литл краш значи Божји миленик е.

Бијонсчичке, си бегаш од стрејчата...
 
Член од
12 април 2020
Мислења
469
Поени од реакции
875
Со Византиецот... Едини што го следам засега, ѕвер е. Иако му фалу уште малку обработка да се избруси, да го има оној шмек на Антоние...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.370
Поени од реакции
7.561
Се разминавме на брод со @Shawn Spencer
Од една страна би сакал да се вратам на бродот каде што работев и каде што е сега тој, од друга страна си викам... можда поголем, понов брод би бил поарен :)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.235
Поени од реакции
29.140
Со голем дел од луѓето во под форумот музика, доста квалитетни музички опуси има.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.443
Поени од реакции
23.053
Со @PticaSelica . Гледам дека скоро за сите политичко - општествени теми се сложуваме со размислувањата. Со фудбалските не баш ама после 3-4 пива или ќе се истепаме или ќе се гушнеме и ќе запееме :icon_mrgr:
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.297
Со @PticaSelica . Гледам дека скоро за сите политичко - општествени теми се сложуваме со размислувањата. Со фудбалските не баш ама после 3-4 пива или ќе се истепаме или ќе се гушнеме и ќе запееме :icon_mrgr:
Ако де, некое дерби! После 5-6 пиво политика..

 

Kajgana Shop

На врв Bottom