Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.779
Поени од реакции
10.545

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.573
Со неколку велешани и велешанки. Прво со @PticaSelica да издебатираме до каде оди светов , со @Artemisia Vulgaris ако и текне да се врати у Велес, со @бристол ако пак покаже желба за дружба.
Може и со @Nik20 . Тој ќе биде вториот интераш што го знам од форумов. Таман на 21 април, попладне се игра градското дерби, уз пиво може да се испрати во Пабот со пцуење и колнење по играчи, тренери и судии.
Сигурно има уште некои вечешани со кои што сме се нашле на муабет само не ми текнуваат сега.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.295
Со неколку велешани и велешанки. Прво со @PticaSelica да издебатираме до каде оди светов , со @Artemisia Vulgaris ако и текне да се врати у Велес, со @бристол ако пак покаже желба за дружба.
Може и со @Nik20 . Тој ќе биде вториот интераш што го знам од форумов. Таман на 21 април, попладне се игра градското дерби, уз пиво може да се испрати во Пабот со пцуење и колнење по играчи, тренери и судии.
Сигурно има уште некои вечешани со кои што сме се нашле на муабет само не ми текнуваат сега.
Оти бе не ја викнеш и @Ocajna ? :ROFLMAO:
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Оти бе не ја викнеш и @Ocajna ? :ROFLMAO:
Еве ја кај мене под јорган неможе да ја избркам од дома,вика да не ја ставате во уста веќе.Од кога и ги замотав сармите друга личност е,ќе ви пратам слика за брзо да ја доловите.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.329
Поени од реакции
2.178
Оти бе не ја викнеш и @Ocajna ? :ROFLMAO:
Сега скопјанка сум, у центар се преселив :pos:
Автоматски споено мислење:

Еве ја кај мене под јорган неможе да ја избркам од дома,вика да не ја ставате во уста веќе.Од кога и ги замотав сармите друга личност е,ќе ви пратам слика за брзо да ја доловите.
Да ме оправи скроз, светнат цел стан, подот сија, тоа сармите прсти да излижеш како ги свитка. Свака час:pos::pos:
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
@TaftaCrew поштуваш ли рап? Може некогаш да клатиме глави во МКЦ со едната рака во џеб, а со другата да држиме пиво.

Секако брате, рапот ми е во крв уште од дете,се надевам на дружба во скоро време може МКЦ добар избор .:ајнапиво::pijani:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.389
Со неколку велешани и велешанки. Прво со @PticaSelica да издебатираме до каде оди светов , со @Artemisia Vulgaris ако и текне да се врати у Велес, со @бристол ако пак покаже желба за дружба.
Може и со @Nik20 . Тој ќе биде вториот интераш што го знам од форумов. Таман на 21 април, попладне се игра градското дерби, уз пиво може да се испрати во Пабот со пцуење и колнење по играчи, тренери и судии.
Сигурно има уште некои вечешани со кои што сме се нашле на муабет само не ми текнуваат сега.
Таман и јас со @Nik20 сакам да се запознаам, ќе се дружиме. :D
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.295
Ништо тогаш… чим сте вие по рапот, ја го носам @Ska Maniac у Снупи :rolleyes:
Џускајте си вие на тоа наркоманите…

Ние на телешка чорба од сабајле, едно чоканче пред јадење, едно уз јадење, едно после…
Тамам руско првенство даваат од 10. Ќе гледаме Краснодар-Рубин Казан.
Па додека тргнало време за ручек дошло, па пита, па вино..
Е тука веќе ќе го расправаме падот на Западот.. заедно со сите мајстори, ѕидари и остала профи фела одоколу..
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.256
Поени од реакции
7.949
Ништо тогаш… чим сте вие по рапот, ја го носам @Ska Maniac у Снупи :rolleyes:
Џускајте си вие на тоа наркоманите…

Ние на телешка чорба од сабајле, едно чоканче пред јадење, едно уз јадење, едно после…
Тамам руско првенство даваат од 10. Ќе гледаме Краснодар-Рубин Казан.
Па додека тргнало време за ручек дошло, па пита, па вино..
Е тука веќе ќе го расправаме падот на Западот.. заедно со сите мајстори, ѕидари и остала профи фела одоколу..
Ич не ми е гајле, доаѓам и јас во Снупи на телешки мускул.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom