Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Со дечкото од Велес веќе не е активен на форумот штета велесизам,и со Лестер ака Изи да го направам добитен 1.000.000 долари
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Со @Ocajna да и приредам ноќ за паметење,да и се тресат нозете два дена од оргазам.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.330
Поени од реакции
2.181
Со @Ocajna да и приредам ноќ за паметење,да и се тресат нозете два дена од оргазам.
Оо златен тој дојди свиткај ми ги сармите, замеси зелникот и изџогирај, нирвана ќе доживеам а не оргазам :pos: :pos:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.205
Оо златен тој дојди свиткај ми ги сармите, замеси зелникот и изџогирај, нирвана ќе доживеам а не оргазам :pos: :pos:
E posle de ke ti gi svitka, ne ke zaminat nekade. Taka i Ti i Toj srekni i veseli.
Samo da se kompliciralo ;)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.205
А може пунети пиперки со зејрето место сарми?
Pa ne sfakjaj tolku bukvalno, muabetot bese da zgotvi, da zacisti, da ja odmeni malce. Dali sarmi, gravce, piperki, dali pravosmukalka, djoger ili krpa ne menva mnogu. Interesno e kako propusti za pajncite. Izgleda ima masina za pajnci pa izgleda izumi ;).
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.563
Поени од реакции
9.119
Ја знам да виткам сарми...по 5-6 на едно седнување.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.575
Џабе, ти и да знаеш авион да возиш, сс тебе нејке никој да се запознае.
Ако знаеше да вози авион ќе ни пуштеше слика како доказ дека земјата е рамна. Вака само некој чудни видеа гледам без поента.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
374
Поени од реакции
1.196
Ми се седе кафана со @Stefan-kobe и @Џонтра Волта има да врие од хехенца досетки сосетки на масата :pos:
Кобито вака трезен филозофира и се прави паметен на секоја тема,на 5,6 ракии кузнај што муабети тера да не си во негово присуство ништо чудно да ви симиња звезди да сака да ве мува.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.031
Кобито вака трезен филозофира и се прави паметен на секоја тема,на 5,6 ракии кузнај што муабети тера да не си во негово присуство ништо чудно да ви симиња звезди да сака да ве мува.
Ако преживеат 3-4 ракии, добри се :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom