Со кого се познавате од форумов?

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Останатите кои ги запознав но не напраив муабет со нив се Lost angel (битно и кажав дека е преслатка во живо :)), La Espanola, Tikvicka, Butterfly (извини што ти бегав, не беше намерно :pos:), dejan_k, Mona, FliX, Marinka (сплеткаторката:))...Не ми текнуваат другите моментално, малку сум потпивната, ама битно журката беше топ а луѓето дружељубиви и прекрасни!
ЛОЛ јавна гушка до Ацид и Скул супер се, Цуценце ми го направи кејфот само не стигнавме да помуабетиме, ама за тоа ке има кафе некој ден. Тхе Вампире, Ла еспаљола, Тиквичка, Викторгг, Ред Хот(слаткиш :)), Мистичен (страшно некомуникативен на прв поглед, Гоце и уште некој ама не ми текнува :helou:, стварно не ми текнува, ај на слика кога ке ги видам.
Али Гостиварчанките максимално ми изненадија како ми наррипаа :baeh:, фантастични беа и максимално разиграни:back:
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
Butterfly, Аshly,Мартин долар,Крејзи Појол(многу ме изненади да знаеш :))))) , со ада(јееее),TonInter,Ред Хот,Авоид д воид,Скај Дог <no1>,Брн 89,Некрофилија,Саладин,дејан_к ,димитар и уште многу други што мементално не ми текнуваат...
сите ги запознав на собиранката и многу ми е мило:smir:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Butterfly, Аshly,Мартин долар,Крејзи Појол(многу ме изненади да знаеш :))))) , со ада(јееее),TonInter,Ред Хот,Авоид д воид,Скај Дог <no1>,Брн 89,Некрофилија,Саладин,дејан_к ,димитар и уште многу други што мементално не ми текнуваат...
сите ги запознав на собиранката и многу ми е мило:smir:
Закон-не сум бил само ја надвор од главата.:pos2::pos2::pos2:, ај ѕирни ми уште еднаш никот:wink:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Со Биг Кисс, Ла еспањола, Фросе. незнам како и беше никот, Крејзи Појол, Јове_бт, Ангелчето од битола, Димитар, Точкест, Реактив89.... мн беа не ми текнува на сите нека не се лутат.. али стварно овој пат мн луге упознав не се сеќавам на сите.. преголем број на луѓе беа хехеехехе
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Конечно со АнГела се запознав,и двајцата не си ја исполнивме кладбата,па расчистени сме хахаха
Крејзи Појол,ме сликаше едвај,иако се криев цело време
ТониНтер ми го донесе некој да се запознаеме
со Ада официјално си пружив рака,се запознав
на Прл и пружив рака да ја поздравам,она ме гледаше бледо-не и текнува на мене од минатата собиранка
Биг Кис мислам дека беше,сум ја знаел од кога знам за мене(кај мене во зграда живее)
Авоид д воид-само рака и пружив и никот и го кажав,после тоа не ја видов хаха

и мислам дека толку беа нови,ако забораив некој(а не мислам дека забраив,нека ми извини)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Прво и основно да кажам дека конечно ја запознав Кики.Срцка е ептен.
Мило ми е што и со Форчн си направив повеќе муабет овој пат.
Дотичната(по втор пат,али овј пат се памтиме:))
Римз
Крејзи појол(ме изненади позитивно)
ТонИнтер
The Mummy Returns
Lost Angel
Бада бинг!
Тореадор
Димитар
Ангелче
Делукс
Синдикат
Мартин$
Даденце
Тенк
Внуче
Саладин
Ада(ептен е срцка)
Ла еспањола
Дејан К
Тиквичка
Авоид д Воид
Нина
Бамагера
Драма квин
П.Овердрајв


И знам дека запознав уште некој,ама не ми текнува и не ми текнува ама ич.
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Вчера конечно се запознав со Fortune(супер девојка,си напраивме муабет во Студио,ама сепак сакам на кафе за повеќе),со Ada,Ангелче,Маwечко,Lost Angel, The Vampire,Marinka,Cucence,Внуче,Даденце,Дотичната,Нина(по втор пат:)) и не ми текнува сега со кого уште,а знам дека имаше,ај кога ќе се сетам ќе пишам:helou:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Јас искрено се сомневам дека девојките беа членки. Само знам дека онаа која беше фина и слатка се викаше Сања, другарка и не ме интересира воопшто, бидејќи беше грда, досадна и недружељубива.

Која беше убавата? :):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Јове_бт
Ангелче
Крејзи Појол
Римз
Саладин
Лост Ејнџел

Толку од собиранкава. :helou:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Знаев. Ах, сенилност.

Се запознав со Бушав. =) Закон брадичка имаш, чоек.
Истотака, се запознав со Некро и Скајдог... Ги баравме пола саат со бада и тореадор. :pos:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Ќе се обидам сите: Крејзи Појол (закон), Димитар, Ангелче, Јове бт, и останатите кои седеа пред рамстор (извинете многу беа вечерва, па не можев никовите...), Серпико (голема чест ми беше), Мрно, Осичка, Крејзи ин Лав, Ла Еспањола, Дотичната, Александар, Внуче, Југо, Вортекс, Ред хот, Точкест, Мумијата (извини долго е), Реактив 89, Биг Кис, Цуценце, Румз, Тонинтер, или Бада Бинг или Била Бонг (еден од нив, тој постариот), Скорпио 20, Мацедониан, Нина, П Овердрајв, Авоид д Воид, Скулгрл (супер фриз)... Скај Дог... Изгледа и некои други извинете...
И едниот и другиот бе:)...
Иначе нови на листата

Малечко
Дафи
Ѓоко Зверот
П Овердрајв
Хорор
Лост Ејнџл
Може запознав и уште некој ама не ми текнуваhehe
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Acid
Скулгрл
Била Бонг
Jove_bt(aко Битолчанец,не го знаев)
Sindikat
maca_mk
ВикторГГ мислам дека беше:pos:
Ред хот
Тиквичка
Крејзи појол
Даденце
Форчн(ја видов ама не се запознав):pos:
Југо
Спајдер
viktor_vlae
Vortex
Даффи
Маwecko
Ада
Скорпио
Нина
Мрно
Точкест
Влатко русин
Мац
Мислам дека толку беа.:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Точкест...само еден збор за него...АНУС!!!!!
Oва ли РАјмзчо:anus::pos::pos:
иначе други што упознав мислам дека беа
Ла Еспањола
Тиквичка
Разиел по втор пат зашто на првиот пат не се сеќава:)
Цела Батољска дружина(фала богу ви текна да дојдете)
Лост Ејнџл на Мац)) жената:wink:
Батерфлај
Ешли
ПОЈОЛЧОООООООО:) ѕверу ресенски
Нинџа:wink: ќе пијаме:)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Ммм па вака сега...*кхм*
Д Вемпајр- Срце бе, да не беше она ја не знам шо ќе праев цела вечер..
Драма Квин - Мнооогу фино девојче, цело време ширеше позитивна енергија
Нина - Колку ме изненади коа ти се претставив..:pos: Ја и викам Авоид Д Воид и она таква:icon_eek: Ти си таа? Леле колку чекав да те запознаам! Па гуш гуш..хехе. :):):)
Цуценце - Не те замислував така, зошто по аватарите очекував нешто поемо..ама супер си е и она :)
La Espaсola- Многу фина девојка, која ептеен ме зачуди кога ми го погоди хор.знак од прва:pos: Супер си!
Ацид
Крејзи ин Лав
Тиквичка
Лост Ејнџл
Мац))
Дотичната
Маweчко заедно со Дафи (бај д веј, преслатки сте!!!)
Тончи
Реактив 89
Биг Кис
Серпико
Бушав
Мрно
Скорпио_20
Точкест
Форчн
Спајдер
Нипи...


Е стварно не ми текнуваат другите (а знам дека има уште), така да плис не ми се лутете ако не ве напишав, туку потсетете ме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom