Со кого се познавате од форумов?

¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
вака...све познати фацки од галеријата ојдов да ги запознам...
поубави сте живо,да да!

одам да јадам коа ке се вратам ке пишам за сите по малце.
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
И DRama Queen ја запознав, сеа ми текна, веселаааа :back:

И ми интересира типот што стоеше на истата масичка со мене кој е? Се запознавме, ама не ми теквит бре ич. Ако се пронајде молам да се јави :baeh:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Нема да спомнувам никови пошто премногу се а можам само да заборавам некого да спомнам па да ми се лути:)

Запознав околу 40 кајганџии со многу од нив си праев муабет но со некои само си рековме здраво јас сум тој јасум тој и тој:):):):):):) и одма бегаат :vozbud:

Значи сите сте супер:):)

Ама морам да и препорачам на Вампирката- Ќе ти вратам:):):)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
vaka od pocetok ke pocnam...
od sabajle se zapoznav so Satori... vrtevme fildzani i gatavme... uste cekam da mi kaze sto bidna so raketata.. mn extra tipka,... prilicno mi se dopadna
doti4nata ja znaev od pred toa..
Tenk... go sobrav od pred jbt... mnogu kjutliv tip.. ocekuvav poveke da se razmuabeti
Gadfly Baba.. i nego go sobrav od pred jbt... super tipce.. i on onaka mn mi se dopadna...
Viktorgg... i konecno od msn go zapoznav u zivo...
Ada... premnogu mi se svide tipkata.. nemam komentar... I FALA STO SI ME MISLELA ZA SMIZLA ali posle dva preziveni atentata mislam deka uste poveke ke ja pocituvam:)
Bada Bing... i nego sakav dolgo vreme da go zapoznaam... atentatorot
Toreador... sto 100 pati go prasav koj e...nema veze.. mn jako lance imase...i milo mi e sto prijatno sum go iznenadila
Raziel mislam deka bese toa od Veles.. Filozof na majka
Tonci totalno me iznenadi... ocekuvav nekoja maska smizla so rozeva kosulica.. ali super tipce...
Urban ispadna deka sum go znaela...
Cucence.... vrtenje fildzani sabajlecki...
Drama Queen .. super devojce.. mislam nemoze sekoj da densa so gostivarski klan
Gardijan mislam deka bese.. onaka me pleni so shizenjeto.. ke go angaziram za rodenden da mi igra:D
Serpico... super mi se bendisa...
Fortune... stvarno super bese... prosto licese na gostivarcanka:pos2:

da vidime.... mrno, sky dog, jove bt shefot:), fliks, popularniot burn sto prilicno mi se dopadna.. vodkamixx... lele ima uste mnoguuuu... a da marinka... ne e bas muabetcika nesto ali onaka izgleda fino... ako mi tekne uste nekoj ke go stavam...
a da. ke zaboravev Avoid... mn mirno nekako mi izgledase..:D
a scorpio i crazy in love gi zapoznav... i crazy epten mi se bendisa
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
LILAAAAAAAAAAAA!!1

Vaka sea

PEARL!
tikvi4ka
La Espaniola
viktor_gg
tonInter
Crazy_p0y0l
Mawecko
Dimitri
Angelce
Skaj_dog
Necrophilia
Gadfly Baba
The_Man

izvinete ako sum ispustil nekoj ^_^ bese....burna nokj, at the least.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Лее не е фер да не пишам сеа од коа више сум свесен и знам со кого отприлика сврзав два реда муабет.
Значи уште еднаш да нагласам толку бев надвор од себе што со поголеми тешкотии се поздравив и со тие што ги знам(пропуштив некој а на нив им се извинувам од се срце ако треба ја ви варам кафе кај мене да надокнадам за бруката-да разсајниме не е надменост туку едноставно не знаев кај сум)
Тие што ги запознав иако мнооогуууууу малку зборевме ми оставија ептен позитивен впечаток затоа што дојдоа да се запознаат со мене иако не ме знаеја-тоа мене многу ми значи, посебно во афкетна состојба во која што бев вчера.
МРНО-кој што додека зборевме со сусаро за прекрасната турбофолк музика го фативме во препознатлива фора,
Крејзи Појол- ја го замишљав ко некој металец таков хард кор, а он да ти бил пристојно дете на место шо има пикантна смисла за хумор
ФОРЧН- лее ама напраив чудна работа коа се запознав со неа боље да не зборам бруки:pos2:
Тиквичка- закон онака си дојде здраво ја сум таа а вие сте-е па супер мило ми е ехее сите камо вакви да бевме
Димитар- него го замишљав ко кремче некоу дигнато и улижано али и овој испадна чоек ептен на место(договаравме нешто надвор али не ми текнуе што:pos:.

За другите што сакав и што сакале да ме запознаат-или по пп договараме кафе или на наредна собиранка пиво, како сакате(иако ја би сакал поскоро да биде):wink:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
е вака...(да знаете дека сигурно ке заборам некој)

1.Фликс ( :pehar: ваков беше коа си одевме,зошто:):):))?
2.Синдикат (хепатит ц брат:):):):))
3.јове_бт (џордан шо не јајт сланина)
4.Ангелче (јаболко ловер)
5.Мона ( :toe: ова не збореше многу)
6.Делукс (добар човек...ама ко да се држеше малку на страна)
7.Димитар (супер човек)
8.ТонИнтер (со овај се знам од порано ама ај...)
9.влатко_русин (ги бакна сите девојки,сакаше и мене...бан му дадов)
10.млад_ман ( :toe: )
11.скорпио__20 (добро дете...ама форсира ептен)
12.Acid ..... ака тони монтана ...(еден од нај нај кајганџии шо ги запознав)
13.Мац)) ... се гледавме 2 секунди и ...после двајцата ’ЕЕЕЕЕЕЕЈЈЈЈЈЈ’ (еден од нај нај кајганџии исто ко монтана)
14.Lost Angel (прекрасно чупе )
15.ЅОНЕ (мац,мАц,МАЦ,М А Ц...ама Ацид не го слушаше,гуд гај...абе заљубен вкрај)
е сега знам дека ке заборавам...полно луге
16.Скулгрл (знаев дека е таква како што е,се најубаво во едно пакет,not ban,not again :( )
17.Римз (хи лавз ми...енд хи колз ми идиЈот..албо)
18.Внуче (закооон)
19.Точкест ( :vozbud: :je: :eek:jea: исто ко ацид и мац)),)
20.Ред Хот (фино чупе...лично чупе...п.с точест ај лав ју мор)
21.Гардиан (се поздравувам,ми вика,Гардианчо,јас Крејзи Појол{не ме слушна и не реагира,си реков...само вака бе} и после ме праша ти кој си,коа му реков кој сум:vozbud: :vozbud: )
се губам...сеа веке не знам по ред како ги запознав...

22.Дафи (позитивен,закон човек)
23.Маwечко (и за тебе знаев дека си добро,убаво чупе)
24.Бада Бинг (СМИЗ)
25.Ада ( ц ц ц ц како може да е толку ЖИВО јас не знам,супер чупе)
26.Викторгг (се поздравивме само...добар си ти бе...уште и за интер да навиваше )
27.Серпико (малку е да се пише за човекот,легенда)
28.Мистичен ака Ел Пресиденте (ме зафркаваше зш не носам кече,ама се гушнавме важно...)
29.РиалГрл (заљубена,убава,топ цура)
30.Фортуне (се запознавме ама темно беше после надвор ко ја видов не ја препознав :) добра е,и сеуште мисли дека никој не ја сликал)
31.Тореадор (не се запознавме како шо треба ама муабет малце...тони рече дека си бил кул..па мора да си)
32. и 33 се две чупина ама не знам кој беа :)
34.Земзела
35.Сусаро
36.1304 (коа ми рече дека не зафркавал :))
37.Некрофилија (најс то си хим)
38.Скај Дог (ладен човек,ко преседател се изпонаша ...па бел сум бе чоек)
39.Мрно (е...овај е приказна за себе...кул човек)
40.Југо (исто ко мрно,закон)
41.Крејзи ин Лав (играше,играше играше..добро чупе)
42.Бидиков (плежр ту мит ју мен)
43.Даденце (добра девојка...убо денсаше)
44.Тедичка (емо бе емо ,шала на страна убаво,добро чупе)
45.Бушав (хаха,нејќеше да го сликам...ама он нејќеше..добар човек)
46.Бати (исто ко и за мацц)),ацид,точкест и овај еден од нај нај лугето шо ги запознав)
47.Водкамикс (сакав да те видам да денсаш )
48.Гижо (металец бе...мислам емо ме нарече...или каде ти е шишката...)
49.Burn (ееее закон тип,пијан мислам беше...се смеевме за доделените црвени еден на друг)
50.Викет (добар човек,не беше нешто по кејф,и тој мисли дека никој не го сликаше)
51.Разиел (мало човече)
52.Спајдер (добро мало културно дете...не сакаше да го сликам,хах...кога би ги имал моите рефлекси)
53.Овердрајв (со тони да ги оставиш со месеци можат муабет да праават)

...ако заборајв некој...пм да одам
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
  1. Крејзи пујол
  2. Синдикат
  3. фликс
  4. Мистичен
  5. Точкест
  6. Серпико
  7. Ла Еспањола
  8. Ада
  9. Даденце
  10. бејбиГрл
  11. Тиквичка
  12. ДрамаКвин
  13. дотичната
  14. нина
  15. крејзи ин лав
  16. Тореадор
  17. ВикторГГ
  18. Румз
  19. 1304
  20. Разиел
  21. Батистура
  22. ВодкамикЗ
  23. Гижо
  24. Тончи
  25. Брн84
  26. СкајДОг
  27. Д`Вемпајр
  28. Скорпио__20
  29. Млад ман
  30. Влатко Рузин
  31. Џину грл (Jeenu girl)
  32. Мартин$
  33. Внуче
  34. Ешли
  35. Батерфлај
  36. маца_мк
  37. Мрно
  38. осичка
  39. Д`мен
  40. мавечко
  41. Дафи
  42. лост ејнџел
  43. Некрофилија
  44. југо
Не ми обрнувајте внимание.... си ја тестирам меморијата...
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
1. Nippi (пријатно ме изненади, мислев машко е :), ама стварно закон и за муабет и за дружење, другиот пат повеќе муабет.)
2. Скулгр (Ме запозна скоро со сите, закон си :) и друштвена ко шо ја мислев, ама не и уоша)
3. Нинџа (мило ми е шо стварно ја запознав и ја видов малку и мама во неа, морав исправен и морам да се ПОПРАМ со јадењето :icon_lol:)
4. Серпико (ојден во позитивна смисла :smeshko: дружлиФ упм)
5. Мистичен (се вртам јас еднаш назад и него го видов и си појдов си пружив рака и си се запознав, иначе добар си е и он, НЕ Е ЛОШ! :icon_lol:)
6. Вампирката ( е то моме ми влезе во глата :\ и да, со кравичката бев на аватар, сега ми текна:icon_lol:)
7. Ada (пофина здравје! Знаев дека така ќе е добра :))
8. Јове_бт (ме згреши ме помеша со некој, а со то и си го запознав и искрено не те мислев за толку висок :D)
8. Мартин имењакот мој или мистер Wicket (ам за него незнам шо, седеше на сепаре и многу многу не заприметив ништо кај него)
9. Спајдер (детево не само на форумов шо е паметно туку и вака се гледат дека е паметно, и прошеткав низ сите вас со него за Била Бонг да го најдиме ама ни трага од него)
10. Crazy in love (е то моме, по отракано од него здравје :) супер си е ко шо си е на форумов)
11. Сусаро (Се гледат дека е дружлив, само оти бе седеше настрана?)
12. Pearl (ко ја прашав која е ми се слушна Венера, ама ко слушнав по втор пат која била пак сакав да одам да се поздравам ама срам ми беше. Иначе супер шо дојде и стварно ми е мило шо се запознавме :))
13. Вирус (Ни два ни три седнав до него кај лаптопот и си се запознав, иначе нормално...ЗАВИСНИК ОД КАЈГАНА!)
14. Точкест ( е то бате до негде го одржа зборот, не го гледав само на шанк ко шо рече, ама ако се изморил и седна да се одморит малку :icon_razz :icon_lol: супер шо го запознав, баш ми е мило)
15. Ла Еспањола (Поетот гостиварски (така?:)), цело време играше па дури малку и орце со неа фатив:kesa: )
16. Тиквичка (ама баш не испадна ко шо те мислев :) туку многу подобро :D
17. Димитар (Супер дружко се гледаше)
18. Румз (Нашиот ДиЏеј добар на прв поглед :))
19. Бидиков ( и тој супер бе нам зборој за сите :))

ЌЕ ЈА НАДОПОЛНАМ ЛИСТАВА НЕМАВ ВРЕМЕ ЗА ДРУГИ :DD
 
D

Delux

Гостин
Ада-на кратко се запознајв со тебе,само два-три збора...сакав да те гушнам ко те видов:icon_bigg

Ацид Маријан-дечкото беше кул нон-стоп

Мистичен-само му се преставив кој сум...вистински авторитет

Да...заборавив дека и со Ешли зе запознав,абе види колку лична кумановчанка:)

И со Бјутифол си пуштивме рачиња,беше лево од мене.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Со Тиквичка,Ла Еспањола,Дотичната,Гардиан,Годфлај Баба,Крејзи ин лав,
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
МОрам да си ја спомнам ада:) Луда си маааа:vozbud:
-срцуш има да му вратиш на Бада не се секирај,ќе му го наместиш Бушавиот да падне над него па да видиме како ќе се осеќа:):vozbud::smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom