Yugo
Последна активност:
4 јуни 2018
Член од:
12 декември 2005
Мислења:
8.251
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
мај 9
Локација:
Skopje
Професија:
Master in law

Сподели преку:

Yugo

Law rules, Машко, од Skopje

Последна активност:
4 јуни 2018