Macedonian
Поени од реакции
29

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ооо Коки па кај си бе ти :)

  Не се срами да се ставиш на мсн некад, да си позбориме и да видиме кој што бељи напраил у животот досеа. :)
  Те гледам и ми текна како ми го спаси животот на минатата нова година:)хахах лудории:)
  немој домец ке го убиеш:)
  А
  Мацедониан браво за победата над Колибри честито
  Враќај се бе.
  Пивофест,скопско,корона,а тебе и Ѕоне ве нема.

  Или заборави на коалицијата,таму со долари ве мамат :(
  Слушај сеа ти,зборевме со бушав,обавезно баскет следна недела.
  Обавезно!
  Викни го и братучед ти,и само уште 1 човек ќе ни фали.:zlo:
  Ете ти Коки,штрајковите за вратарите се поддржани хаха
  Мхм :( и гужва и глупави вратари и на крај дома си отидов . И мислам дека редно време беше да не одам по ретро и Бабура вечери :pipi: И ти да не имаш слично искуство?
  Ха ха :pos: клипов еј...цар си,ај поздрав па да прајме еден клабинг може леово а :je:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom