кики
Поени од реакции
43

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Срц во четврток како стоиш со време ?
  Јас имам некои планови пред работа, ако ги завршам порано сакаш кафе да пиеме?

  Од 3 сум на работа.
  Z
  Провокативен аватар, уште по-провокативно девојче :back:
  Me Акна депресија..ПМС и нервозен ден..
  Мораше таков пост да никне:)

  Него да знаеш дека у саботата беше на кафе со мене..
  До мене седната:)
  Да не те известуваат други-секако:)

  Мва
  Срцкоооо еве сум денес излегов во 7 се прибрав во 8 дома, полудев имаме нешто работа во дирекција и шекнав.
  Да видам деновиве како што сум со смениве и те барам за кафе.
  F
  сонц, само да те поздравам.
  тргам сеа, па ќе се пишеме вечер што како било..
  него, за вечер сум слободна, пиши ми ако си слободна, па коа ќе се вратам ќе видам.
  бац
  N
  Кики бееее!!!Се зезам)))))Тамам работа да сум сериозна за глупостине...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom