Со кого се познавате од форумов?

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Се запознав денес со: Скај дог, Саладин, Димитар, Цуценце, Била Бонг, Форчн, Фликс, ТонИнтер, Земзела, Спајдер, Крејзи Појол, Мартин$, JeEnU GiRl, rymz(барем сеа се секавам дека се запознав)и...и....аааааааааааааааах зашо не ми текнуваат никоите, нишо ај ако ми текне некој друг ке го допишам....

ЕДИТ
Авоид д воид, Мона и Скорпио 20 сум ги промашил
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Скај Дог<no1>
СпаЈдеР
La Espaсola
Била Бонг
doti4nata (мада со неа се знаев од малце порано:))
Martin$
JeEnU GiRl
Ред хот!
FLiX
TonInter
Avoid The Void
MoNa`
rymz
Zemzela
Serpico
Fortune
Toreador
Димитар
Крејзи Појол
Macedonian
Crazy in Love(неа ја видов само,не се запознав,ама ја познав која е.Едно "ЗДРАВО" разменивме:))
SCORPIO__20


Ако заборавив некој нека ми мавне заушка:)
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
Ќе се обидам сите: Крејзи Појол (закон), Димитар, Ангелче, Јове бт, и останатите кои седеа пред рамстор (извинете многу беа вечерва, па не можев никовите...), Серпико (голема чест ми беше), Мрно, Осичка, Крејзи ин Лав, Ла Еспањола, Дотичната, Александар, Внуче, Југо, Вортекс, Ред хот, Точкест, Мумијата (извини долго е), Реактив 89, Биг Кис, Цуценце, Румз, Тонинтер, или Бада Бинг или Била Бонг (еден од нив, тој постариот), Скорпио 20, Мацедониан, Нина, П Овердрајв, Авоид д Воид, Скулгрл (супер фриз)... Скај Дог... Изгледа и некои други извинете...
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Скај, друже, пиј пиво, заеби скинери
Дафи, и Мало, по сто пути ли ќе се запознаеме
Пујол, јебачу ти детство, друг пут со кече.
ТониИнтер...повисок сум бил на слики а? ќе треба да намалам сликите ондак. или од друга перспектива
Ада...римејк на анализата, веднаш!!! ААААААААААААААААААААХХХХХХХХХХХАААААА
Разиел ..ти и готик ...who would said so
Тореадор...
Бада...БЕГАЈ СКИНЕРИ!!!
Крејзи ин лав.
Точкест...само еден збор за него...АНУС!!!!!
Ред Хот...
Кики
Димитар
Ѕоне
Бедгирл не се мести за милка..заслужи ја
Мартин кој беше примерен во пиењето.
Нинџа
Даденце...ми дужиш услуга, и ти дужам една.


и едни две цури, не ми ги кажаа никоите, а можда и не се членки...Виктор...дај ургирај друже....

ако забораив некој, не дека се замарам многу, ама разберете...потпивнат сум.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ги запознав Крејзи Појол, Серпико, Синдикат, Ангелче, ТонИнтер, Димитар ...


- извинете ако заборавив некој, малку ме боли глаата :)

едит: Јеену грл, Спајдер, Мац ...
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
На мое најнајнајогромно задоволство се запознав со Анѓелата, која испадна дека е прекрасна личност исто како што очекував. Дури ми покажа како играат битолските шмизли.:vozbud:

Поубаво се запознав со Мартин$, дека на минатата собиранка само рака си пруживме. Супер момак, језда срамежлив, па го запознавав со членовите што ги знам. Мартин, фала за цедето.:)

Тонинтер. И него го запознавав со сите, го фатив за раче и го влечев кај ќе стигнам. Не ми донесе милка, ама сепак е сонце.:)

Крејзи Појол-се изнагушкавме битно, прекрасен момак, личен, фин, пристоен...и не испослика кај што стигна.:)
Синдикат. Ти реков дека ние енимал лаверс не сме толку страшни. Да беше поситен може и ќе те затепав, не сум сигурна.:pos: Битно позитивна појава е, нема што. Пријатно сум изненадена.:)

Делукс-храброто момче што ми дојде на сепаре. Не го замислував таков, ама супер испадна. Уште еден форумџија кој пријатно ме изненади.

Јове-бт немав шанса да го запознаам асално, ама готов е, ќе му извадам афера. Имам и слика за доказ. Битно дознав дека ме шиша едно 2 глави.:pos:

Разиел го запознав онака, со лешперско подавање рака пошто не ни му го слушнав никот кога ми го кажа. Битно ич не ми личиш на она што се претставуваш на форум, а тоа веруј ми е добра работа.:pos: Се шалам, нормално.:)

Останатите кои ги запознав но не напраив муабет со нив се Lost angel (битно и кажав дека е преслатка во живо :)), La Espanola, Tikvicka, Butterfly (извини што ти бегав, не беше намерно :pos:), dejan_k, Mona, FliX, Marinka (сплеткаторката:))...Не ми текнуваат другите моментално, малку сум потпивната, ама битно журката беше топ а луѓето дружељубиви и прекрасни!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Ја ги упознав Димитар, Sindikat, КрејзиПОЈОЛ, Tikvicka, ах не ми текнуе уште, ваљда тие беа сите... абе знам уште некој имаше... ааа крш... :)

Edit: да бе Dadence... :pos:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
и едни две цури, не ми ги кажаа никоите, а можда и не се членки...Виктор...дај ургирај друже....
Јас искрено се сомневам дека девојките беа членки. Само знам дека онаа која беше фина и слатка се викаше Сања, другарка и не ме интересира воопшто, бидејќи беше грда, досадна и недружељубива.
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Од вчера со Ангелче, Lost Angel, Crazy in love, Крејзи Појол, The Man, BidikoFF, jove_bt, Bada Bing!, Vnuce.. тие што сум ги заборавил можат да ме мразат, или да ме потсетат кои се :)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Бреееееееееееее,уште кога почнаа нови парови да никнуваат викам да пишете Kajgana-Conecting people вие-не...:pf:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Бев релативно кратко време на собиранката ама морав оправдано да си одам. Конечно ги запознав Crazy in Love, Butterfly и Аshly... прекрасни девојки баш како што ги замислував, штета неможев да поседам подолго со нив. Ги запознав rymz и Викторгг, Gardian...
ај на некоја друга собиранка повеќе...:smir:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Се запознав со еден куп луѓе вчера.

Најпријатно сум изненаден од Крејзи Појол. Друштвен, без кече, пријатен, кул момак, кој воопшто нема никакви примеси на емо. Со TonInter се знаевме уште од Кајгана-пејнтбол, ама се запознавме од почеток :pos:

Јас им се извинувам на сите вчера што се запознаа со мене додека бев во трчаница и не знаев кај ми е главата, па можеби им оставив лош впечаток. :)
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Леле бе!
Како можев човекот на кој што најмногу му се восхитувам, да го заборавам?!
Вчера го запознав Мрно! =D Мојот идол. :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
па претходно ги знаев само вортекс и маwечко а вчера ги запознав тончи,ацид,скулгрл,ада,фликс,мона,димитар,јове_бт..пак ќе заборавам некој..аа да,ангелче,дафи,некој алек(не му знам ник),спајдер,крејзи појол..не ми текнува кои други:)
едит:на алек никот му бил батистута а се запознав и со југо
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Конечно мојата најголема желба да се упознаам со Форчн се исполни и многу ми е мило поради тоа. Запознав многу членови на оваа собиранка...Дафи, Маринка, Ла Еспањола, Тиквичка, Ред Хот!, Крејзи ин лав по втор пат:), Авоид д воид, Тонинтер, ада, Скај Дог <no1>, rymz, Скорпио, Buterfly, Даденце, дотичната, Лост Ејнџел....има уште некои ама не ми текнува моментално...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom