Сонови, толкување на сонови

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
divine напиша:
Се опседнав со тебе а?:pos: :pos: :pishtoldz Мој сон е тоа, секако не би ја зела Форчн ... леле ќе ме убие за ова:pop:
:pos:
И да не ме земаш, сум ти кажала што мислам за таквата ситуација, без разлика за која се работи:pos:

Иначе Ејсид, ме немало затоа што не бев активна во тоа што се случуваше на мсн, башка не ми е интересно кога на брзинка се дешаваат работи (знаеш на што мислам):pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Јас кажав, од форумов го имам сонувано Гижо - нешто како ме чека, а јас се брзам и се нервирам. Во стил сме се брзале за некој кајганџиски собир, или фудбал, а јас никако да се спремам!

Ја имам сонувано и The`Bitch, ама тоа незначи ништо! :pos:

Едноставно, некои работи некогаш ти влегуваат во потсвест...
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Јас пак мислев дека никогаш нема да кажиш.:wink::icon_lol::baeh:
Ај да не е без ич.. Мац, и јас тебе те имам сонувано! :pos:
 

isabelle

ненадјебива
Член од
25 јануари 2005
Мислења
140
Поени од реакции
1
помагајте.го сонував Офчарче ГОЛ УГОЛ ! и го глеам право у очи... ми се приближува малку е замаглено.. и кога ќе видам, у еден момент, нешто чудно во неговото меџуножје , ко глеам мала глава од ОФЦА така рунтава и бела !!!а он земал ѓаволесто се смее и ми покажува заби целите црни, кафеави..
има ли некоја симболика? кога се разбудив, страф ме фати..
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Има. Ќе го пиеш од Офчарот!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
isabelle напиша:
помагајте.го сонував Офчарче ГОЛ УГОЛ ! и го глеам право у очи... ми се приближува малку е замаглено.. и кога ќе видам, у еден момент, нешто чудно во неговото меџуножје , ко глеам мала глава од ОФЦА така рунтава и бела !!!а он земал ѓаволесто се смее и ми покажува заби целите црни, кафеави..
има ли некоја симболика? кога се разбудив, страф ме фати..
:pos: :cuc:
Нека не те плашат другиве, ти љубоморат дека знаат обично све испаѓа контра од сонот ... ми го сваќаш муабетов нели?:wink: :music3:
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
У последно време сонувам сфе некој бош работи.Влагам у некој зомби филмови.Осеќам цело време околу мене некоја недефинирана опасност ама тоа не ме спречува да кршам глави на разноразни чудовишта.А баш мислев дека се откачив од такви сонови.
Како и да е,позитивна работа е тоа што не сум пасивен посматрач,немам никакво ограничување на движења и слободно можам да применам се што знам.Што би сонувал само ако почнам шпански серии да гледам?:pos: Ке биде некој садо-мазо-психо-трагикомедичен хорор:pos:
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
леле кои кошмари!!!!!!!!!! пред месец и нешто си го сонував мачорот мој...како некој го тепал и му ја скршил ногата...и јас се будам цела во солзи (пошо мнооооооооогу си го сакав)...и минатиот викенд си одам дома и го гледам мачоров со скршена нога!!!!!!на истиот начин како што сонував!!!!и по два дена ми умре :place:не можам од глава да ги извадам!!!
се мрднав:lud:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
isabelle напиша:
помагајте.го сонував Офчарче ГОЛ УГОЛ ! и го глеам право у очи... ми се приближува малку е замаглено.. и кога ќе видам, у еден момент, нешто чудно во неговото меџуножје , ко глеам мала глава од ОФЦА така рунтава и бела !!!а он земал ѓаволесто се смее и ми покажува заби целите црни, кафеави..
има ли некоја симболика? кога се разбудив, страф ме фати..
а да не не беше сон?

и да не не беше офца? :icon_lol:

батали симболика, стравот е побитен.

:pop:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Goddess of Chaos напиша:
кога сонуваш нешто,ќе се случело спротивното така??
Од рекла-казала така си ги толкувам најчесто ... ако ми одговара:pos:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
divine напиша:
Од рекла-казала така си ги толкувам најчесто ... ако ми одговара:pos:
тоа се подразбира :pos: вчера сонуев нешто убаво па ми викаат лошо ќе ти се случи со таа личност :\
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Goddess of Chaos напиша:
тоа се подразбира :pos: вчера сонуев нешто убаво па ми викаат лошо ќе ти се случи со таа личност :\
Прибидејќи не одговара во случајов, не верувај во тоа!:ne: :icon_lol:
Јас деновиве многу саати поминувам на мсн, и вчера го сонував тоа, како си зборам на мсн ... сега треба да мислам нема да го правам тоа вечерва? Не ... не е секогаш спротивното:icon_lol: :wink:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ај да ти верувам :wink:
Ама дај боже да ми се случи тоа шо го сонував :) :) :) :) :icon_lol: ептен беше закооон
 

Kajgana Shop

На врв Bottom