Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.372
Поени од реакции
5.132


Јбг морам вака каурски сајт пошто нели ние мислиме све најлошо за нацијата на пуновичи и потоа поткрепено со извор од матичната земја каде се дешаваат тие велелепни дејствиа со силен албански националистички порив.
Гордоста на Албанија и Албанците.
Дилер на дрога, дилер на бело робје, дилер на човечки органи, терорист.... Епитети со кои се гордее секој еден албанец :)
Тоа е сликата која ја градат низ светот со децении наназад. Треба да си го негуваат тоа.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Сега 100% сум уверен дека браќава се дојдени од Какваз. Потполно исти се со тие козојеби во изглед.
Вакви фаци има по цел Балкан ако подетално ишеташ-прошеташ... Грција, Бугарија, Романија, Србија, Босна... па невозможно е сите тие да бидат Албанци !
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.747
Поени од реакции
9.874
Сега 100% сум уверен дека браќава се дојдени од Какваз. Потполно исти се со тие козојеби во изглед.
Чеченци .. што ги депортираат како стоки у Украина.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.405
Поени од реакции
4.879
Дали се каури овие или не, за другар прашувам...
Едит
Чим ниту еден од вас каурите не напишал овде за тоа сигурно се каури.
Каурска работа, се мешаат и во тој бизнис.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.302
Поени од реакции
36.721
Дали се каури овие или не, за другар прашувам...
Едит
Чим ниту еден од вас каурите не напишал овде за тоа сигурно се каури.
Каурска работа, се мешаат и во тој бизнис.
Нормално дека се каури, затоа и се уапсени. Да беа угнетени Дагестанци доселени на Косово ќе си оперираа сеуште.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.405
Поени од реакции
4.879
Нормално дека се каури, затоа и се уапсени. Да беа угнетени Дагестанци доселени на Косово ќе си оперираа сеуште.
Уапсени и да лежат има гоооолема разлика.
Цела ваша историја само еден педер сте затвориле, сите затвори ви се со цигани, албанци и еден каур педер.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.159
Поени од реакции
6.569
Уапсени и да лежат има гоооолема разлика.
Цела ваша историја само еден педер сте затвориле, сите затвори ви се со цигани, албанци и еден каур педер.
Pa shto da prajs koga SITE drugi se domajcini.

Slikite od po zatvori ti kazhuva koj e Stoka, Mafijas , diler.....

A toa pederceto e od edna strana za zhalanje od druga strana "Baravte gledajte"
Ili po narodski , so Djaolot tikvi ne se sadat.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.302
Поени од реакции
36.721
Уапсени и да лежат има гоооолема разлика.
Цела ваша историја само еден педер сте затвориле, сите затвори ви се со цигани, албанци и еден каур педер.
И оние убијците од Смилковско и терористите од Диво Насеље сигурно се невини. Што ти е каурска погана држава, ДУИ да се пали гаси, а пак угнетени невини дагестанчиња да лежат по затвори. Пу мајката.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.405
Поени од реакции
4.879
И оние убијците од Смилковско и терористите од Диво Насеље сигурно се невини. Што ти е каурска погана држава, ДУИ да се пали гаси, а пак угнетени невини дагестанчиња да лежат по затвори. Пу мајката.
Знаејќи ја каурската логика за правдата големи се шансите барем пола на од албанците по затвори им се делело неправда.

Сега да не ме погрешно разбира некој, не се сите македонци по култура каури, ама сите каури се македонци.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.159
Поени од реакции
6.569
Знаејќи ја каурската логика за правдата големи се шансите барем пола на од албанците по затвори им се делело неправда.

Сега да не ме погрешно разбира некој, не се сите македонци по култура каури, ама сите каури се македонци.
Javi se vo London i prashaj shto Stoka lezhi po zatvori i koj prodava, belo, zeleno , liljakovo i tn. po ulici.
 
Член од
3 декември 2019
Мислења
71
Поени од реакции
30
Знаејќи ја каурската логика за правдата големи се шансите барем пола на од албанците по затвори им се делело неправда.

Сега да не ме погрешно разбира некој, не се сите македонци по култура каури, ама сите каури се македонци.
Гомно шиперско.
 
Член од
27 октомври 2017
Мислења
537
Поени од реакции
813
Знаејќи ја каурската логика за правдата големи се шансите барем пола на од албанците по затвори им се делело неправда.

Сега да не ме погрешно разбира некој, не се сите македонци по култура каури, ама сите каури се македонци.
Vas kauri od washington ve komandaat be. Vie ste isprdok na americki kauri. Kaurite od washington ne se makedonci. Greska imas vo logikata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom