PituGuli55
Последна активност:
20 февруари 2019 во 08:40
Член од:
27 октомври 2017
Мислења:
29
Допаѓања:
53
Поени од трофеи:
35
Пол:
Машко
Роденден:
11 март 1911 (Возраст: 107)

Сподели преку:

PituGuli55

Машко, 107

Последна активност:
Прегледува тема Случувања во Македонија (Генерална дискусија), 20 февруари 2019 во 08:40