Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.495
Поени од реакции
16.583


Сега во 2021 се зафркава за тоа како во 2008 отишол на претставување во Барселона. Види го уште сунѓер му фали и комотно може да се стационира кај Мавровка на семафорите.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.264
Поени од реакции
5.728


Сега во 2021 се зафркава за тоа како во 2008 отишол на претставување во Барселона. Види го уште сунѓер му фали и комотно може да се стационира кај Мавровка на семафорите.
Шенки Версаче пропо.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
16.680
Поени од реакции
13.695
„Кристијано е одличен татко и партнер, подобар не можам да замислам. Не готви, но по се што прави заслужува на маса да го чека јадење подготвено со многу љубов. Имаме готвач, но понекогаш готвам и јас.”

:pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom