Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Invader, 4 јуни 2012.

 1. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  16.708
  Допаѓања:
  17.989
  На повеќето вашите „смешни“ слики не им се смешни, па би било океј, темава да ја користите за истата намена, наместо да ги полните „официјалните“ теми на лигите.
  Фала :)
   
  На ManUtdChampions, S.L. и Ilumious им се допаѓа ова.
 2. ФиљанЧоек

  ФиљанЧоек

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.499
  Допаѓања:
  8.712
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На NikSi246 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. О|ивер シ

  О|ивер シ Анти.

  Член од:
  14 октомври 2011
  Мислења:
  1.539
  Допаѓања:
  3.006
  [​IMG]

  Ова ми е некако од појаките, ако ми текнат уште ќе прикачам.
  П.С Може видеа, гиф такви работи или само слики и стрипови ? :D
   
  На MysteryMan23, Morgan Freeman, NikSi246 и уште 8 други им се допаѓа ова.
 4. Johnny Tran

  Johnny Tran You OK, Freckles?

  Член од:
  25 јануари 2011
  Мислења:
  1.943
  Допаѓања:
  1.360
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На NikSi246, коментатор, -Sluzbarski- и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  68.952
  Допаѓања:
  131.844
  Има посебна тема со видеа од смешни случки, ставајте тука само слики, стрипови, анимации, све шо завршува на јпг, пнг, гиф и остало
   
  На NikSi246 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sagan

  Sagan Гостин

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
  --- надополнето: 4 јуни 2012 во 22:45 ---
  Кој кого изневерува овде???
  :LOL:

  [​IMG]
   
  На NikSi246 и Ohm им се допаѓа ова.
 7. Ставре од Швицарска

  Ставре од Швицарска Желба по титула :D

  Член од:
  25 август 2011
  Мислења:
  2.701
  Допаѓања:
  2.805
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]:pos::pos::pos::pos:
  --- надополнето: 5 јуни 2012 во 00:21 ---
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Bianconero vero, Justinijan|, сашенко и уште 10 други им се допаѓа ова.
 8. Iceboy

  Iceboy Porque somos LOS MEJORES

  Член од:
  23 октомври 2008
  Мислења:
  16.795
  Допаѓања:
  17.067
  [​IMG]
   
  На коментатор, Beck's, TheTrooper и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Ставре од Швицарска

  Ставре од Швицарска Желба по титула :D

  Член од:
  25 август 2011
  Мислења:
  2.701
  Допаѓања:
  2.805
 10. Ернесто ЧЕ Гевара

  Ернесто ЧЕ Гевара Hasta La Victoria Siempre

  Член од:
  21 јуни 2010
  Мислења:
  10.349
  Допаѓања:
  13.057
  Trolling in the exam
  [​IMG]
  :pos:
  --- надополнето: 6 јуни 2012 во 02:07 ---
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Justinijan|, Knoppix, Geordie Boy и уште 7 други им се допаѓа ова.
 11. Expecto Patronum

  Expecto Patronum Citizen Erased

  Член од:
  13 јули 2011
  Мислења:
  1.296
  Допаѓања:
  3.252
 12. Ливерпул

  Ливерпул Red Scouser

  Член од:
  18 февруари 2010
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  623
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На filoksenos, Мартин..., Geordie Boy и уште 8 други им се допаѓа ова.
 13. Ставре од Швицарска

  Ставре од Швицарска Желба по титула :D

  Член од:
  25 август 2011
  Мислења:
  2.701
  Допаѓања:
  2.805
 14. Iceboy

  Iceboy Porque somos LOS MEJORES

  Член од:
  23 октомври 2008
  Мислења:
  16.795
  Допаѓања:
  17.067
  [​IMG]
   
  На Red John, коментатор, Мартин Јунајтед и уште 2 други им се допаѓа ова.
 15. Beck's

  Beck's

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.284
  Допаѓања:
  8.961
  [​IMG]
   
  На PancoSK, Tutor и dragonsky им се допаѓа ова.

Сподели преку: