Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.930
Поени од реакции
22.472
На повеќето вашите „смешни“ слики не им се смешни, па би било океј, темава да ја користите за истата намена, наместо да ги полните „официјалните“ теми на лигите.
Фала :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.440


Ова ми е некако од појаките, ако ми текнат уште ќе прикачам.
П.С Може видеа, гиф такви работи или само слики и стрипови ? :D
Има посебна тема со видеа од смешни случки, ставајте тука само слики, стрипови, анимации, све шо завршува на јпг, пнг, гиф и остало
 

Kajgana Shop

На врв Bottom