Слабите девојки веќе не се во мода

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
хах.. сеа у најнова мода се тро побуцкасти бе.. ако фаќаш да има шо да фатиш да осетиш мефце малце.. да има и да остане.. а не некоја слаба ребра и се бројат.. коа ке легне врз тебе исто ко радијатор да си легнал... :pos2:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
хах.. сеа у најнова мода се тро побуцкасти бе.. ако фаќаш да има шо да фатиш да осетиш мефце малце.. да има и да остане.. а не некоја слаба ребра и се бројат.. коа ке легне врз тебе исто ко радијатор да си легнал... :pos2:
:pos::pos::pos::pos:
Сакаш да кажеш дека поинтересни се Хилдите :pos2:



 
Член од
27 март 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
па мислам боље да љуља,не го да жуља :smeshko:
 

draganask

те сакам СОНЦЕ
Член од
4 декември 2007
Мислења
401
Поени од реакции
24
Ja samo znam deka ke sklucam predbracen dogovor so zhenata so koja planiram da se zemam.
Predbracen dogovor,vo koj ke stoi " Dokolku se zdebelish poveke od 6 kila od momentalnata tezina,imam pravo na razvod"

Normalno,ke si toleriram dur e trudna...ke i dadam godina dena da gi simne kilogramite..
Bashka ne sakam mnogu salbi devojki,bash sakam popolneti,normalno de,klasicna tezina.
Ama pak MRAZAM zheni sho se zapustuvaat koa ke najdat maz!! Mislat fatile maz,rodile deca i tolku! Koj go ebe be,ke jadam ko svinja.
Ko ke vidam zeni u 40ti godini napraveni ko burinja,nemozat na 1 sedishte u aftobus da sednat.Mi se sere! A znam deka ne fatlie maz so taa tezina.
Se kladam deka kacile 20kg za 2 godini ebate.


Taka da...devojki...zheni...ne drzete dieti..ama pak..da se razbereme...ne se zapushtajte mnogu -.-
Koлку сум се изнасмеала алал да ти е :smir: По мене најубаво изгледаат оние што си се златна средина ни преслабо, ни предебело.. А мислам дека на некои девојки им фали адекватно облекување... Секој е убав на свој начин ако знае да се покаже во право светло.. ама нормално да не се претерува ни со премалку ни со премногу килограми.. не е ни здраво за организмот :3:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Нормално дека не се слабите во мода..абе кој сака слаби бре..мушко сака кога фаќа да има пуни раце работа :)
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Осеќам дека и Kучката што ја отворила оваа тема е малце елегантно пополнета.
Секако дека е слабите девојки се поубави. Е сега зависи колку е слаба, не да е само коски и кожа,такви како Шерил Кол.
:back:
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
134
Поени од реакции
1
ч'чкалица за заби не ми треба..
ни премногу дебело,ни премногу слабо,средина (Y)
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
секој со свој вкус....јас што имам една другарка, висока над 170 цм, слабичка е малце..море не е слаба-таман си е и ептен е привлечна така да не мора да значи насловот:smir:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
а божем дебелите се во мода??
 
P

PewDiePie

Гостин
Слабите не биле веќе во мода? хахахахаахахаха НЕ БЕ СВИЊЕТИНА ќе земам за жена ебате. Подобро слаба одколку дебела(буцкаста спаѓа во дебела)
 
Член од
30 мај 2010
Мислења
131
Поени од реакции
3
Осеќам дека и Kучката што ја отворила оваа тема е малце елегантно пополнета.
Секако дека е слабите девојки се поубави. Е сега зависи колку е слаба, не да е само коски и кожа,такви како Шерил Кол.
:back:

и јас истото го мислам а то дека нејќат слаби друг да лажат а тие подебелките наместо да лечат комплекси на вакви теми поарно му е да почнат со некоја физичка активност





Не ми е јасно како некој лечат комплекси со вакви теми шо немат врска тој шо сака дебелки жени сигурно лажи а тие шо се дебели можат да фатат некоја физичка активност трчање, аеробик, фитнес итн. наместо да седат и да покушаават да убедат дека се во мода.
 
?

..........

Гостин
Слабите не биле веќе во мода? хахахахаахахаха НЕ БЕ СВИЊЕТИНА ќе земам за жена ебате. Подобро слаба одколку дебела(буцкаста спаѓа во дебела)
Според твојата статистика, радиатор гранка или ребраста арматура е подобро од буцкаста...


Ова..:lud:..


или..:drk:.
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Да има малце месо на неа .. не сакам коски и кожа , ко со леш да живееш се осеќаш ебаго .. Не викам да има спојлери или да и виси стомак или да има бутови со кои можеш да нахраниш цела Африка , туку нека има малце месце бре , да има што да фатиш ..

Златна средина , ни дебела , ни коска и кожа ..
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Шо неќам помодарци. Слаби биле, дебели биле бе... :icon_lol: Кај такво има врска со мода тоа. Жена се знае како изгледа, струк, колк, задник, бут, нога, а шо се тиче деколтето колку имаш толку, гордо ќе си го носиш. Иако многу попривлечни се нормално големи гради него ли порнстар величина. :icon_lol:



Мојот поим (од лево) за совршеното (фигуративно) тело. Оваа ако е дебела, ја сум Мики Маус.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom