Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49


Овие имаат по 52 килограми и се дефинитвно ХОТ!!! Биле,се и секогаш ќе бидат во мода.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Не е вистина дека слабите девојки не се во мода,тие биле,се,и ќе бидат.ОВа само женски комплекси на полнечки девојчиња
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233


Овие имаат по 52 килограми и се дефинитвно ХОТ!!! Биле,се и секогаш ќе бидат во мода.

За мене не се хот. Тоа значи не се хот. Чича мича, завршила је прича.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не е вистина дека слабите девојки не се во мода,тие биле,се,и ќе бидат.ОВа само женски комплекси на полнечки девојчиња
Да, комплекси зададени благодарение на неговото величество фотошопот. Има машки што сакаат слаби, ама како што знам и полничните девојки фаќаат дечковци и се секси, така да... нема тука комплекси.

Бијонсе е пополничка, па ја сметаат за една од најсекси девојки на светот. А слабичките од љубомора зборат дека има целуит. И сеа што праиме? Кој има комплекси?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Тоа може само за инат да го кажеш.
п.с. од кога твоето мислење стана светски стандард???
Не е од инат. Само сакав да ти укажам дека секој си има мислење. А моето е најбитно. :)
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
А од кога светскиот стандард треба да е негово мислење?
Од моменто кога тој рече , цитирам : „За мене не се хот. Тоа значи не се хот.“
Можеше само да рече, за мој вкус не се хот. Точка.

--- надополнето ---

Не е од инат. Само сакав да ти укажам дека секој си има мислење. А моето е најбитно. :)
Еве уште поголем доказ :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Од моменто кога тој рече , цитирам : „За мене не се хот. Тоа значи не се хот.“
Можеше само да рече, за мој вкус не се хот. Точка.

--- надополнето ---



Еве уште поголем доказ :)
Па фала Богу дека неговото мислење за себе е најбитно.

И ти горе пиша: Овие се ХОТ и секогаш биле во мода и ќе останат. Тоа е твое мислење, не значи дека сите исто резонираат како тебе и дека ако светскиот стандард е таков, дека треба сите да го прифатат. Да беше така, сите ќе бевме копии една на друга, а ние што немаме совршена става ќе требаше да се фрлиме под воз.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129


Овие имаат по 52 килограми и се дефинитвно ХОТ!!! Биле,се и секогаш ќе бидат во мода.
Ептен не се хот, ко чачкалици се двете, да ги стиснам ќе се скршат, тотално анти хот.
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Па фала Богу дека неговото мислење за себе е најбитно.

И ти горе пиша: Овие се ХОТ и секогаш биле во мода и ќе останат. Тоа е твое мислење, не значи дека сите исто резонираат како тебе и дека ако светскиот стандард е таков, дека треба сите да го прифатат. Да беше така, сите ќе бевме копии една на друга, а ние што немаме совршена става ќе требаше да се фрлиме под воз.
хехех имаш добра поента, ама мене друго ми беше муабетот. Не е битно.
Кулирај. :smir:

--- надополнето ---

Ептен не се хот, ко чачкалици се двете, да ги стиснам ќе се скршат, тотално анти хот.
Пробај. И сподели имресии после каков е звукот на кршење коски. Чисто информативно да си знаеме :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Сакате да ми кажете дека Ејми Вајнхаус е hotter од Бијонси? :icon_lol:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Аман бе луѓе, па кога збориме за слаби не збориме за костури, разграничете си ги поимите слаб и анорексичен. И верувајте НИКОГАШ нема да биде во мода сало и целулит. Кога ќе излезат две девојки на плажа едната слаба а другата по полничка во која ќе гледате? Во онаа со мало затегнато газе или во онаа на која и виси салото од сите страни?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
хехех имаш добра поента, ама мене друго ми беше муабетот. Не е битно.
Кулирај. :smir:
Ти објасни Crazy In Love на што мислев. Сакав само да ти кажам, ете мене не ми се хот и тоа е мое мислење и за мене е најбитно тоа мислење а ич не ми е гајле за светските стандарди.


Јас па очекувам и поновите членови да ме разберат. :)

--- надополнето ---

Аман бе луѓе, па кога збориме за слаби не збориме за костури, разграничете си ги поимите слаб и анорексичен. И верувајте НИКОГАШ нема да биде во мода сало и целулит. Кога ќе излезат две девојки на плажа едната слаба а другата по полничка во која ќе гледате? Во онаа со мало затегнато газе или во онаа на која и виси салото од сите страни?
Ако и виси салото како што треба на сите страни, зашто да не. Пуни раце работа. :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Аман бе луѓе, па кога збориме за слаби не збориме за костури, разграничете си ги поимите слаб и анорексичен. И верувајте НИКОГАШ нема да биде во мода сало и целулит. Кога ќе излезат две девојки на плажа едната слаба а другата по полничка во која ќе гледате? Во онаа со мало затегнато газе или во онаа на која и виси салото од сите страни?
A koj reche deka debela saka nekoj? Rekovme popolnichka da ne i se brojat koskite :) :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom