Си биле...

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Се возат, црнка, смеѓа, и плава во лифт, и кога виделе нешто бело на зидот.
Дошла црнката, пипнала со прст и го излижала..
Хммм... тоа е сперма.
Смеѓата дошла исто пипнала со прст, излижала... хмм, не е лошо.
Дошла плавушата, и она пипнала со прст, излижала.. хмм типов не е од Скопје.


Се нашле Mакедонец и грк во Iндија и гркот на Mакедонецот му вели:
- Леле колку е мал светов, а македонецов му одговара:
- Светов не е мал туку Македонија е голема.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Одат французин, англичанец и македонец кај господ за да им каже кога ке им се исполнат желбите. Прв оди французинот кај господ и му вели кога ке станам јас славен и господ гледа на сатот и му вели за 40 години и французинот му вика абе до тогаш нема да бидам жив и господ му вели то е сега. Оди англичанецот и му вели на господ кога ке станам претседател и господ гледа на сатот и му вели за 50 години и англичанецот му вели нема да бидам жив да тогаш и господ е па то е сега. И оди последен Македонецот и го прашува господе кога ке влеземе во европска унија и господ гледа на сатот и му вели е па до тогаш јас нема да бидам жив.
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Си биле маж и жена,а женава имала ептен мали гради.Еден ден се скарале,таа ептен го навредила,а овај за да и се одмазди,додека разговарале и рекол:
-И те молам додека разговараме,не ми врти грб.
 

Neporazen

Time Lord
Член од
25 јануари 2009
Мислења
545
Поени од реакции
22
si bile nekogas,si bile sekogas i ostanale nekoi nekogas no ne umrele nikogas.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Си биле Македонец и Јапонец кој бил појак од нив двајцата кога Јапонецов му вика на Македонецов ако ти ја свирнам една цела недела ке бидеш во болница! Македонецов му се спротиставил и стварно после одлежал една недела во болница. Кога пак се сретнале Мак.го прашал Јап. што зафат било тоа?Јап. му рекол кунг-фу зафат скриен тигар! Македонецот тогаш се наљутил и му рекол дека ако он го мавне има 3 месеци да лежи во болница! Замавнува Мак и Јап. 3 месеци во болница па после пак се срекаваат само што јапонецов доаѓа во инвалидска количка и го прашува Мак што зафат било тоа па што го повредил толку и Мак на ова одговорил:
-Кунг фу зафат шипка од радијатор
 

Дегенерик

без лекарско
Член од
29 јуни 2009
Мислења
218
Поени од реакции
18
Си биле зеко и меца. Дошла самовила и им рекла: Ќе ви исполнaм по три желби какви и да се.
1 желба
Меца: Јас сакам цела шума да е полна со жени.
Зеко: Јас сакам моторче.
2 желба
Меца: Сакам цел град да е полн со жени.
Зеко:Сакам кацига за моторчето.
3 желба
Меца:Мојата последна желба е цел свет да е полн со жени.
Зеко: А мојата последна желба е Мечкава да е педер!:tv:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле двајца другари и загинуваат во сообраќајна несреќа,едниот оди во рајот другиот во пеколот.По една година другарот од рајот оди на посета кај другарот во пеколот и го прашува другарот:Како е овде во пеколот? Тој му одговара исто како на земјата се забавуваме,бркаме жени,пиеме.....Акако е во рајот? Па досадно само јас и Господ.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Си биле Американец, Македонец, и Албанец. И се возеле у авион,ама авионот се урнал и паднале на остров,на островот ги фатиле домородци и им рекле: имате 10 минути во џунглата да соберете 10 исти овошја,откако ќе соберете ќе ви ги пикаме во газ ако издржите ќе ве пуштиме.
По 10 мин доаѓа Американецот со помаранџи,и му ги пикаат и на ТРЕТАТА неможел да издржи,доаѓа Македонецот со боровинки,му ги пикаат и него во газ и на ДЕВЕТАТА се насмевнува,се среќаваат Македонецот и Американецот на небото и Американецов го пршува Македонецов: како можеше да се насмееш на деветата бе?
Македонецов: Како да не се насмеам бе кога го глеам Шипот иде со лубеници.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
-Си биле македонец, албанец и американец и решиле да отидат кај келавата вештерка да видат дали можат да ја надмудрат. Тргнале накај шумата и по патот сретнале некој човек кој бил исплашен и трчал од став. Тој им рекол да не одат кај нејзе бидејки ќе ги изедела но овие тројца биле решени и отишле кај неа. Вештерката им рекла да и кажат по 1 задача и ако таа не може да ја направи ќе го пушти тој да си оди а ако не ке го изеде.
- Албанецот и рекол а се фрли од кула од 20 кат. Таа се фрлила и ништо не и било па го изела албанецот.
- Американецоти рекол да влезе во длабок базен и да остане под вода 1 час. Таа влегла останала под вода 1 час и го изела американецот.
-А македонецот кога дошол на ред и рекол: "На 50 денара оди исшишај се!
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
sibile dve mraFki i idele idele idele idele idele

















































....i si otishle
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Си биле Американец,Англичанец и Македонец и разговарале на што најмногу им се палат жените Американецот вели јас кога ја бакнувам мојата најмногу се пали, Англичанецот вели јас кога и ги лижам цицките мојата најмногу се пали Македонецот вели јас кога ќе си го избришам од пердето мојата најмногу се пали!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
[FONT=&quot]Си биле двајца другари,се испијаниле во кафич и почнале да се зафркаваат меѓу себе. Едниот ја пружа раката и го погалува другиот по ќелавата глава, па коментира:
- Абе тебе главата ти е ко газот на жена ми.
Се фаќа и ќелавиот по глава, па додава:
- Види стварно!
[/FONT]
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Си биле србин и хрват и многу се пцуеле у мајка ,но еден ден решиле да се пцујат у цвеќиња и србинот му вели: да ти јебем трендафила а хрватот му вели: да ти јебем нано и мајчину душицу
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Се нашле Македонец и Грк во Индија и Гркот на Македонецот му вели:
-Леле колку е мал светот,а Македонецот му одговара:
-Светот не е мал туку Македонија е голема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom