***РЕНАТА***
Поени од реакции
28

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Сега имаш бенефиции на мојот профил. Да видиме дали ќе ги приметиш и дали ќе ти бидат забавни. :helou:
  И ти си во ситуација кога мислиш дека никогаш ништо нема да биде исто? Имаш сродна душа во тој случај.:back:
  Греота бе..
  Ти да имаш секс а да не се сеќаваш со кого да вииш како е:))))))))
  Шо не шета по светов.
  Тенкс за поканата бтв
  :smir:
  Така ли? Е па дека си од Прилеп, официјално појќе те сакам. Најзакон дијалект имате, а и градот како град си го сакам. Убави спомени имам од таму.
  п.с. И ти имаш порок polyvore? Адни ме и мене ако не па, да видам шо сандалки сакаш!:vozbud::pos2::smir:
  п.с.2 divine_mk ми е јузерот, мх, мх, мх:)
  Абе, смешно ме фати дека не сум рекла така никогаш и не знаев баш како да кажам за една сандала или што и да сакав да кажам:pos2:
  Како и да е, интересно е, па нека останат САНДАЛКИ!:vozbud:

  п.с. Ти ја обожавам песнава на профил!
  многу ми се допадна комбинацијата со бледо розе чевли марама ташна што е... ја видов и на страната завчера.
  А инаку јас сум rossonerka, ти кој ник си?
  Да те аднам да те оценувам :)

  Леле многу е интересно :)
  А маичката сум ја земала а, ама друг број е ова :icon_lol:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom