Си биле...

Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Си биле Англичанец, Германец и Македонец. Се натпреварувале кој повеќе ќе издржи во соба со муви. Влегол Англичанецот за 30 секунди излегол. Влегол германецот и за 1 минута излегол. Влегол Македонецот и поминало еден час,а тој уште не излегол. Влегле внатре и го прашале што сторил? А овој му одговорил па отепав една мува и сите заминаа кај незе на погреб.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Си биле Американец, Италијанец и Македонец и Се натпреварувале чија е жена подобра.

Американецот рекол:

-Мојата е вистинска лавица!

-Мојата е вистинска тигрица рекол Италијанецот!

На тоа македонецот рекол:

-И мојата не личи на човек…:toe:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле Французин, Италијанец и Македонец и зборувале за швалерки.
Французот: Што може да ти пружи швалерката тоа жената никогаш не ќе може.
Италијанецот: Секоја чест на швалерката ама жена си е жена.
Македонецот: А бе секоја чест и на жената и на швалерката, ама јас си ја сакам мама!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Си бил еден полицаец и му било роденден.
Неговата жена му подарила дигитронски саат и тој се израдувал.
Другиот ден излегол надвор до продавницата и едно дете го прашува.
Колку е саатот?
Тој му одговара: Дваесет делено со осум.
 

Skunk_skopje

MZT TILL I DIE
Член од
15 февруари 2009
Мислења
179
Поени од реакции
16
si bile makedonec albanec i amerikanec i gospod gi nagradil kako najdobri luge na svetot im rekol so sakaat eden bazen poln so toa da im dade.Prven dosol Makedonecot vika zlato i ripa u bazen so zlato,posle doaga Albanecot i vika srebro,ripa vo bazen so srebro,i sea ide Amerikanecov nakaj bazen i se lizga od luspa od banana i vika "Ooo shit" i paga vo bazen so gomna :pos2::kesa:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Си биле Англичанец, Французин и Македонец полагале тестови за да работат ЦИА. Положиле све, пукање со огнено оружје, преживување во дивина без храна и вода, шпионажа, све и свашта. Останал само последниот тест кој бил…......
мала собичка, 2 на 2. На сред маса со два стола. На масата имало револвер, а на едниот стол седела ненoрмално јака цура.
Тестот бил да ја убијеш ладнокрвно.
Англичанецот уште кога чул дека требада убие човек, се усрал и побегнал.
Французинот малку накурчен, се убацил, го грабнал пиштолот и го вперил у фаца…......... ама неможел. Немал срце. Превише била убава.
Влага Македончето, се слуша истрел у собата и после тоа едно 10 минути трескање, лупање, врискање, урлање у собата.
Искача Македончето целото у крв и им вика на претпоставените таму:
МАМУ ВИ ЕБЕМ, ГЛУПИ ЛИ СТЕ ВИЕ?! СТЕ МИ ДАЛЕ ЌОРЦИ, МОРАВ СО СТОЛОТ ДА ЈА СРЕДАМ!!!
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Двајца црнци на мост
мочаат двајца црнци од најцисокиот мост во Америка.
едниот: Леле ама е студена водата долу
Вториот:Остај што е студена има и стакла долу :smir:
 
D

DeviL_32`

Гостин
Сме биле ја и другар ми Никола и си купивме ласер и ги нервиравме комшииитеееееее :pipi: p.s. у очите му светеме
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Си биле биле биле биле и биле, ујделе кај Биле и колку биле?:pos2:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Си биле Двајца ловци се нашле во шума во Њу Џерси. Едниот од нив паднал во несвест. Се чини дека престанал да дише. Овој другиот викнал брза помош и кажал: Мојот пријател е мртов! Што да правам? Операторот му одговорил: Ќе ви помогнеме, само вие смирете се. Прво, морате да бидете сигурен дека тој е мртов. После тоа настапила тишина, и тогаш се слушнал пукот. Ловецот повторно се јавил на телефонот и кажал: Во ред е, што понатаму?
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Си биле тројца вампири и седеле во кафич. Доаѓаат да ги послужат и двајца нарачуваат крв а третиор само топла вода... и овие другиве двајца го гледаат и го прашуваат зашто топла вода? ... третиов вади улошка - денес ќе пиам чај :pos2:
 

mz.LoVeLy

patience...
Член од
16 февруари 2008
Мислења
158
Поени од реакции
5
Си биле двајца без тројца, дошол уште еден и.....и немало никој.:)
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле американец, албанец и Македонец. Се качиле на Ајфеловата кула и фрлале часовници. Американецот го фрла оди доле го гледа искршен. Албанецот го фрла и неговиот искршен. На крај доаѓа Македонецот. го фрла, се симнува доле, го фаќа саатот и вели:
- Мојот часовник е 1 саат поназат!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom